abramshlimazl (abramshlimazl) wrote,
abramshlimazl
abramshlimazl

Трамп - це сили Правди, Бідон- це сили сатани.

Це не вибір між Трампом і Байденом – це вибір моделі нашого майбутнього.

Світ у 2020–2021 роках стоїть перед вибором так само як у 1917. Ми вже добре знаємо, що тоді сталося. На жаль, Дональд Трамп – практично єдина людина у світі, яка може зупинити повторення сценарію 1917 року.

Вибори 2020 року в США – це не вибір між Трампом і Байденом. Це вибір між Західною цивілізацією і антизахідною. Вибір між волею і рабством.

Західна цивілізація, читай капіталізм, створила гуманізм, права людини, права меншин, збереження та недоторканність малих держав та народів, розділення влади, парламентаризм.

Протестантство, яке народилось в Західній цивілізації, породило величезні досягнення в науці, культурі, мистецтві, промисловості. Як результат, сотні мільйонів намагаються потрапити в цю Західну цивілізацію.

Нині всі антицивілізаційні сили об’єднались проти головної опори Західної цивілізації – США, а вірніше – проти Трампа. Чому? Тому що він єдиний, який може дати їм відсіч.

Подобається нам це чи ні – це геть інша справа, але ми мусимо мати на нашій ЗЕМЛІ силу і країну, яка спроможна виступити проти ЗЛА. Нині цю роль виконують тільки США.

Всі, що радіють програшу Трампа – це люди, які знищують майбутнє наших дітей. Якщо не буде США, то не буде й України, Європи і всіх нас.

Головне, що дав нам всім Дональд Трамп – це надію і впевненість у завтрашньому дні, за який потрібно боротись. Він підняв з колін десятки мільйонів, яких тепер буде тяжко повернути назад.
Tags: США
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments