abramshlimazl (abramshlimazl) wrote,
abramshlimazl
abramshlimazl

Росія- це 140 мільйонів путіних

«Нещодавно зачепилися зі знайомим з приводу Навального. 


Знайомий - загалом нормальний хлоп, але не без сантименту до російського лібералізму. Коли у людини в анамнезі Солженіцин, Гребенщиков та вигук «чу», інакше не буває. 


Власне, й суперечки не було - так, помірялися дискурсами. Він сказав, що Навальний молодець, бо системно мочить Путіна. Я уточнив, яке значення це має для України. Знайомий здивувався запитанню і саркастично зауважив, що мочити головного ворога України - богоугодна справа. 


Знову ж таки нічого не заперечуючи, я поцікавився, чому саме Путін - головний ворог України. Візаві приголомшено подивився на мене і спитав, а хто ж Путін. Я відповів, що він міжнародний військовий злочинець та верховний головнокомандувач окупаційної армії. Тоді знайомий спитав, хто головний ворог України. 


Я сказав, що головний ворог України - російський народ, а не конкретно Путін. Народ, який його легітимізував, обнулив, їхав воювати на Донбас, грабував, розстрілював українців


Інфантильно вважати, що все це зробив один Путін. Він - типовий представник свого притрушеного племені, так само нарваний та амбівалентний, як і Навальний, для якого замах на його вбивство - це злочин, а окупація Криму - чомусь неоднозначна геополітична проблема. 


 для України вигідніше, щоб Росія залишалася максимально корумпованою дикунською територією і ніколи не стала потужною демократичною державою, яка тихо та ненав’язливо поглине нас. І не варто забувати, що російський лібералізм, як і будь-що російське - це завжди контрафакт, недолуга підробка, яка не працює.«


Sergii Ivanov


Tags: КАЦАПИ, РОССИЯ
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 4 comments