abramshlimazl

Степан Бандера і єврейські нацисти

Чула, що юдейський посол у контексті нашої знаменитої ходи на честь Героя України Степана Бандери заявив, що "рішуче засуджує будь-яке прославлення колаборантів нацистського режиму. 

Україні час примиритися зі своїм минулим".

Перше, цьому дикому невігласу варто було б прочитати з якогось надвідкритого джерела, що 3 липня 1941 року німецькі нацисти допитали Степана Бандеру у справі проголошення Акту відновлення Української Держави 30 червня 1941 року. Ці звірі вимагали, аби Бандера відкликав Акт, що був справою всього націоналістичного покоління. Бандера відмовився.Відтак 5 липня 1941 року його відправлено до Берліна, а по тому до концтабору Саксенгаузен, де були й інші націоналісти. Чуєш, после недоумкуватий! - інші націоналісти: А. Мельник, О. Ольжич, В. Стахів, Я. Стецько. 

Себто німецькі нацисти знищували українських НАЦІОНАЛІСТІВ, бо це діяметрально протилежні ідеології за своєю суттю: нацизм - вивищення своєї нації над іншими, націоналізм - політичний захист своєї нації і її панування У СЕБЕ вдома, а не над поневоленими. 

Націоналізм не визнає ЖОДНОЇ форми поневолення. У цьому його наскрізна і провідна риса.Друге.

Саме Ізраїлю справді час "примиритися зі своїм минулим" і визнати свою НЕПРОЩЕННУ провину Голодомору в Україні як Геноциду через такі персони як Лазар Каганович і Мендель Хатаєвич (Постанова Апеляційного Суду Києва... від 13 січня 2010 р.) та визначальне місце в енкаведистських органах часів перевороту 1917 року.

Третє.

Цей черговий випад юдейського посла найкращий сигнал, яким шляхом має рухатися країна: націоналістичним. 

Бо це шлях зростання найконкурентнішої держави в самому центрі Европи. Держава завжди найсильніша СВІДОМІСТЮ своїх громадян. 

Націоналізм бандерівського штибу - це і є найвищий рівень національного самоусвідомлення - ця кощієва голочка нейтралізації наших ворогів.

Отож бандеризуймося, панове.А нижче моя ще раніша відповідь закордонним (п)ослам, що втручаються в наші внутрішні справи.

Що більше їм щось не подобається - то правильніше ми творимо.

А слова (п)осла - всього лиш історичний маніякальний комплекс перед незнищенністю українського прагнення мати свою НАЦІОНАЛЬНУ державу.

На злодієві шапка горить

Ірина Фаріон

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded