abramshlimazl

Байдена таки посадят....на кол

Інавгураційний комітет США відмовився ухвалювати резолюцію про визнання Джо Байдена обраним Президентом

Без такої резолюції жодні дії з підготовки до інавгурації наступного президента США не можна починати. А генеральний прокурор штату Техас подав позов до Верховного суду проти чотирьох штатів – Джорджії, Вісконсин, Мічиган та Пенсільванії, у якому йдеться про те, що в цих штатах відбулись порушення виборчого законодавства, тому виборщики від цих штатів не можуть брати участь у колегії виборщиків 14 грудня.

До позову приєднались генеральні прокурори ще 9 штатів. Мотивація – якщо дозволити деяким штатам фальсифікувати вибори, то це призведе до розколу і розпаду США.

Представникам «перехідної команди Байдена» не дозволили зустрічатись з представниками низки американських спецслужб. Офіцер, що представляє військову розвідку, відкритим текстом сказав представникам «перехідної команди»: «Ваш босс вкрав вибори».

8 грудня представників «перехідної команди» вперше пустили до National Security Agency (Агенція з Національної Безпеки), але поки що тільки на загальну розмову. Водночас їх не допускають до військової розвідки та до United States Agency for Global Media (Агенція США з глобальних ЗМІ).

8 грудня відбулося засідання Спільного комітету Конгресу з питань інавгураційних церемоній. Починаючи з 1901 року, цей комітет відповідає за тему інавгурації та розклад заходів. Республіканські лідери Конгресу відхилили резолюцію демократів, яка стверджувала, що Джо Байден є обраним президентом  – повідомляє RedState.com.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded