abramshlimazl

Biden/европейський тренд - необільшовизм

вихваляти напівмертвого маразматика Дж. Байдена і тих хто стоїть за ним -банду корупціонерів, казнокрадів, убивць, державних зрадників, збоченців і дегенератів (моральних, етичних і фізичних), що маскують свої злочинні діяння і плани під брехливою неомарксистской риторикою - це тепер хороший тон!

Сьогодні вже давно немає похмурого «залізної завіси

В результаті в країни Східної Європи не вичерпується потік «місіонерів» з Заходу: послів, консулів, культурних-аташе, а також тисячі  співробітників усіляких НГО, які щедро фінансуються особами типу Сороса (а то й гірше нього), і, нарешті, в невеликому кількості - професорів ... Однак хто ж всі ці люди? Ну або, може, не всі, але більшість?

В основному, ці місіонери представляють ту саму необільшовицьке ідеологію, яку вони «несуть в маси», видаючи її за «західні цінності». На особливу увагу заслуговують «західні професори», в масі своїй не затребувані в своїх країнах (навіть в умовах катастрофічного падіння якості західної освіти) і є по суті справи непотребом .

Другим каналом спілкування «Сходу із Заходом» є навчання молодих східноєвропейців в західноєвропейських і американських університетах, оплачена їх батьками або різного роду грантодателями. 

Але практично вже всі ці університети, включаючи найдорожчі і відомі навчальні заклади ще недавно вільної Західної Європи і ще недавно вільної Північної Америки, є лівацькими або, можна сказати, необільшовицькими , бо там домінують пташенята горезвісної Франкфуртської школи (ця школа - тема окрема, заслуговує окремого есе). 

Відповідно, незміцнілі мізки студентів там просочують цієї самою ідеологією - аж ніяк не ідеологією свободи (до речі, свободи ніякої ідеології не потрібно), а, навпаки, - антилюдської ідеологією неомарксизма, несучої лише деградацію і руйнування всього, на чому будувався цей наш жаданий Захід. Досить того, що в самих різних західних університетах студентам історичних відділень вселяють, що Сталін і Мао були «не в усьому неправі», а «знищення людей за класовою ознакою - є нормальне і справедливе явище». І спробуй заперечити такому професору! Отримаєш низькі оцінки і остракізм з боку товаришів.

Нарешті, існує ще один канал - для знаючих мови (англійська, німецька, французька). Це - засоби масової інформації, які на 99% також перетворилися в засоби масової дезінформації та рупори тієї ж самої неомарксистскої, необільшовицької пропаганди.

ми маємо в Східній Європі бездумне прийняття всього самого руйнівного і антилюдського, з чим в Америці сьогодні йде запекла боротьба (вже на останніх рубежах оборони) і цькування тих, хто ще не розучився думати.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded