abramshlimazl

#covid-19

"— Скажите государю, что у англичан ружья кирпичом не чистят: пусть чтобы и у нас не чистили, а то, храни бог войны, они стрелять не годятся. И с этою верностью левша перекрестился и помер."- «Левша» Лесков

Люди, інфіковані коронавірусом, по-різному переносять захворювання, тому що симптоми з'являються не від вірусу, а від реакції імунітету на його присутність.- розповів лікар з Ізраїлю Борис Бриль в ефірі "Сніданку з 1+1".

"Саме тому у когось, як у дітей, хвороба проходить абсолютно безслідно. Діти 10-14 років навіть можуть не знати, що хворіють. У когось імунітет дає сильну відповідь. Тому з'являється ураження легень, як і ураження всіх органів, судин", - пояснив медик.

За словами Бриля, має значення кількість вірусу, яке вдихнула людина. Чим більше воно - тим сильніше буде відповідь організму.

"Це як сплеск", - додав він.

Медик також розповів, що ізраїльські фахівці вже не використовують антибіотики, на відміну від українських.

"Протоколів (для лікування хворих COVID-19, - УНІАН ) як таких немає. Є випробування різних варіацій лікування. Наприклад, ми починали лікувати протималярійними препаратами. Зараз вже немає, тому що вони підвищили смертність. В Ізраїлі також хороший метод лікування моноклональними антитілами і антитілами тих, хто вже переніс хворобу. Плазму вводять тяжкохворим", - розповів Ізраїльський фахівець.

Детальніше читайте на УНІАН: https://www.unian.ua/health/worldnews/simptomi-koronavirusu-likar-poyasniv-chomu-zahvoryuvannya-protikaye-po-riznomu-ostanni-novini-11156534.html

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded