abramshlimazl

#зедебіли "лікують" коронавірус . У державній лікарні в Києві

Медсестра сортувального відділення в комбінезоні шкереберть і з слабопритомним виглядом відкриває двері в палату і зі словами: "Це ваш антибіотик" жбурляє таблетку на ліжко і швидко зачиняє двері. Потім знову відкриває: "А це жарознижуюче", - жбурляє другу таблетку і швидко зачиняє двері. (Втікає)

Перший день роботи 1 урології, що перепрофільована під ковід.

Ввечері відділення сидить без їжі. Забули.

Черговий лікар:

— Я взагалі уролог. Всі питання до інфекціоніста, який зараз прийде (звісно, його не було).

Найкращий час, щоб зробити рентген - 10 вечора. Треба вийти на вулицю (про що нікого не попередили і ми в легких футболках пішли) і зайти в корпус через інший вхід. В мене 38,7 і я випила ампулу анальгіну. Через хвилин 10 температура стрімко летить вниз разом з мокрою футболкою. Стоїмо, чекаємо поки висохнуть плівки. Хвилин 40, не менше. На вулиці вже прохолодно. Мені теж. Знову болить спина. Єдина думка - не підчепити пневмонію.

Інфекціоніста другий день нема. Чоловіки грозяться йти на Банкову.

Наші знімки за добу ніхто не дивився. (хто б у цьому сумнівався)

Про харчі. М'ясо в будь-якому вигляді відсутнє. Я так розумію, що м'ясо з'їли ті ж самі миші, що вижрали весь держрезерв зерна та закатали в асфальт ковідний фонд. Мені не шкода, може зараз м'ясо і риба і птиця є отрутою для ковідних хворих. Але що мене дійсно вибішує, то це кількість рідини (так званого чаю чи якоїсь морсової бурди). На 20 хворих у відділенні трилітровий чайник. По 150 грамів пійла на ніс. З огляду на те, що в більшості рідні теж хворіють, то питної води немає де взяти. Отже, менше 500 мл на добу для людей, в яких лихоманка, 2-3 дні і тромби гарантовані попри уколи в живіт гепарину

далі .Источник: https://censor.net/ru/r3220389

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded