abramshlimazl

ДІТИ ДИЯВОЛА/ #хуцпа. #евреи. #иудаизм. #сатанизм. часть5

ДІТИ ДИЯВОЛА

Нагадаємо, що завданням Ісуса Хреста було не тільки ідентифікувати сатанізм, а й чітко вказати на його носіїв – фарисеїв. І він це зробив абсолютно відверто і однозначно, назвавши їх «родом гадючим», тобто отруйним (Матвій 12.34), «родом лукавим і перелюбним» (Матвій 16.4), лицемірами, гідними пекла: «Горе вам, фарисеї, лицеміри, що людям замикаєте Царство боже! Самі не входите й не дозволяєте ввійти тим, які бажали б увійти. Горе вам, фарисеї, лицеміри, бо ковтаєте хати вдовиць, а про людське око довго молитеся, — за це матимете дуже тяжкий осуд. Горе вам, фарисеї, лицеміри, що проходите море й землю, щоб придбати одного новонаверненого, і коли знайдете, робите його удвічі більше, ніж ви, гідним пекла... Горе вам, фарисеї, лицеміри, що даєте десятину з м’яти, кропу і кмину, а занедбуєте те, що найважливіше в законі: справедливість, милосердя і віру. Сліпі проводирі, що комара відціджуєте, а ковтаєте верблюда... Горе вам, фарисеї, лицеміри, що схожі на побілені гроби, які зверху здаються гарними, а всередині повні мертвих кісток і всякої нечисті. Отак і ви: назовні здаєтесь людям справедливими, а всередині ви повні лицемірства й беззаконня. Змії, гадюче кодло! Як ви можете уникнути пекельного засуду?... Диявол — ваш батько, і ви прагнете чинити волю батька вашого. Він був душогубець від початку і не тримався правди, бо правди нема в ньому: коли говорить брехню, зо свого говорить, бо він брехун і брехні батько...

Іудеї знов сягнули по каміння, щоб каменувати Його, та Ісус пройшов серед них і вийшов із храму» (Матвій 23.13–33, Іван 8.30—59).

Цікаво, що у фарисейському середовищі того часу було усвідомлення різниці між «дітьми світла» і «дітьми диявола».

Дивовижне самовикриття знаходимо у вставці до Євангелія – псевдопритчі про нечесного управителя. Вона закінчується просто фантастично: дізнавшись про обман цього управителя та спричинені ним прямі збитки, «похвалив пан нечесного управителя, що той учинив мудро, бо діти цього світу мудріші, в їхньому роді, від дітей світла» (Лука 16.8). 

У цій фарисейській вставці «діти диявола» з усім їхнім родом називаються «дітьми цього світу» – в тому сенсі, що князем цього світу вважають диявола – свого батька (вставка до Матвій 4.8–9).

Над раціональним поясненням цієї псевдопритчі два тисячоліття б’ються дослідники, а сенс її до смішного простий: «Чесність і шляхетність — це вигадка дурнів. Збреши — і вчиниш мудро. Діти диявола (фарисеї та їхні нащадки) мудріші за дітей світла (праведників, Хрестових послідовників), тому вони успішніші». Так, додамо, успішніші, але тільки доти, доки діти світла не зрозуміють, що їх ошукують, і не почнуть «чистку мурашника».

Ще раз наголосимо, що головна інформаційна зброя фарисеїв – безсоромна брехня, побудована на перевертанні: «комара відціджуєте, а ковтаєте верблюда». Але ця зброя має силу тільки доти, доки вона не буде виявлена. Про це Ісус виразно сказав своїм учням: «Глядіть, бережіться закваски фарисейської. Проте нічого нема схованого, що б не відкрилось, і скритого, що б не виявилось. Ось чому те, що сказано потемки, почується при світлі; і те, що говорилось на вухо по сховках, оголоситься на крівлях» (Лука 12.1–3). Це пророцтво про майбутню ліквідацію богоборчої антитези теперішнього циклу.

ВИСНОВКИ

1. Два тисячоліття тому в Єрусалимі визріло фарисейство – релігійно-політичний рух, що ніс серйозну загрозу для розвитку людства. Таємною зброєю цього руху була хуцпа – супернахабна брехня, що паралізує опонента. 2. Ісус викрив фарисейську хуцпу, позначив її терміном «хула проти Святого Духа» і показав, що це єдиний гріх, який не має прощення. 3. Особливість хуцпи в тому, що вона вбиває совість, тому хуцпіст неспроможний до покаяння, а без покаяння (метаної, зміни свідомості) нема прощення. Цей стан духовної смерті, коли замовкає голос совісті, називається «закам’янілістю серця». 4. Совість – це те, що єднає людину з її божественною сутністю, Всесвітом і його Творцем (со-вість – спільне відання). Закам’янілість серця – втрата совісті і розрив зв’язку з божественним – є умовою здійснення ефективної хуцпи. Тому хуцпа – це найбільш виражена практика антирелігії. 5. Сила хуцпи основана на тому, що пересічна людина не може повірити в можливість існування масштабної і абсолютно безсоромної брехні, тому легко стає здобиччю хуцпіста. 6. Як тільки людина усвідомлює реальність хуцпи, всі початкові переваги хуцпіста обертаються проти нього. 

Продовження у статтях:

· Спецоперація арійських брахманів

· Остання хуцпа голого короля

Двадцять років єврейської державності в Україні, 1918-1938

· Чому українці пережили СРСР?

· Арійство (арійське хрестиянство) – реставрація релігії Золотої доби Трипілля

· Арійські обряди та настанови

· Іудохристиянська антитеза

· Світоглядні принципи арійства

· Світоглядна антитеза, лівий шлях

· Сварга і дракон – символи арійства

· Первинні арійські хрестиянські храми прикрашалися сваргами

· Аріянство – релігія знань

· Аріанство у слов’ян

· Скуфія брахманів і Русь кшатріїв

· Русь – земля Тура

· Русь аріанська

· Хрещення варнових богів Русі

· Аріанські храми в Україні

· Свята Русь – держава Золотої доби

· Антиохійський аріянський центр

· Єгипетський іудохристиянський центр

· Галілеяни – хрестияни – аріяни

· Хрестиянство і християнство – дві різні релігії

· Динамізм – філософський фундамент аріохрестиянства

· Міф про гоніння християн

· Фарисей Шауль – апостол, прапор і криголам

· Аріянство – релігія Римської імперії

· Новий порядок імператора Феодосія

· Аріянство у скіфів-готів-слов’ян

· Вульфила – великий брахман аріянства

· Глаголиця – священне письмо брахманів

· Готи – засновники хрестиянської Європи

· Кирилиця – інформаційна диверсія

· Ярослав Мудрий – внутрішній ворог

· Українське аріянство

· Аріянство – віра козаків

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded