abramshlimazl

#хуцпа. #евреи. #иудаизм. #сатанизм. часть2

Як ми вже говорили, богоборча ідея хуцпи з’явилася в Єзекиїла після «божих видінь», а якщо виражатися точно – в результаті установлення каналу зв’язку з якоюсь брудною і злобною астральною сутністю. Ця сутність була явно налаштована проти природного порядку та його Творця, була Його противником. Поняття такого противника-богоборця позначається арамейським словом «сатана» або його гелленським відповідником «диявол». 

Процес налаштування духовно-інформаційної взаємодії з дияволом детально описаний самим же Єзекиїлем у його книзі. 

Спочатку диявол показав йому рукопис, «а він пописаний спереду та ззаду. І було на ньому написано пісні плачу, стогін та горе... І сказав він до мене: сину людський, з’їж цей сувій... І відкрив я свої уста, і він дав мені з’їсти цього сувоя. І я з’їв. І був він в устах моїх солодкий, як мед» (Єз 2–3). У такий спосіб Єзекиїл отримав початкову дозу інформаційного бруду – і це йому сподобалось. Сталося психологічне перевертання: гірке і неприємне видалось Єзекиїлу солодким і приємним. Відбулась інформаційна фаза контрініціації, тобто падіння вниз, занурення в земне пекло. 

Після цього диявол запропонував перейти до матеріальної фази контрініціації, так би мовити, до практики, а саме спекти ячмінний хліб на власному калі і з’їсти його прилюдно. Єзекиїл сказав, що він до такого не готовий. Тоді диявол дозволив йому з’їсти хліб на тваринячому калі. Єзекиїл виконав цей ритуал зневаги до хліба і його демонстративного паплюження, адже пекти і безсоромно поїдати нечистоти треба було на очах людей (Єз 4.12–15). Для людей хліб є святим предметом, тому те, що зробив Єзекиїл, – це брутальне святотацтво. 

Більше того: оскільки хліб символізує істинні метафізичні знання, то водночас це був ритуал радикального паплюження, забруднення і спотворення Істини. Це була хула проти Святого Духа – Духа Істини. 

Так Єзекиїль здобув досвід безсоромності. Безсоромність є обов’язковою умовою здатності до хуцпи. Далі описується виконання Єзекиїлем різних ритуалів чорної магії, щось на зразок вуду, після чого він остаточно перетворюється на транслятор інформаційного бруду: проклять, погроз, плачу, стогону і страждань, якими густо насичена вся «Книга Єзекиїла». Характерно, що найбільшим гріхом («гидотою») для цитованого в цій книзі диявола є ранкове поклоніння Сонцю: «І сказав він [диявол] до мене: Чи ти бачив, сину людський? Ти знову побачиш гидоти ще більші від цих! І він запровадив мене до внутрішнього подвір’я Господнього дому. Аж ось при вході до Господнього храму, між притвором та між жертовником, було зо двадцять п’ять чоловік: спини їхні до Господнього храму, а їхні обличчя на схід, і вони кланялися до сходу, до Сонця» (Єз 8.15-16). Інтенсивна трансляція сатанізму далі проходить через всі книги, написані школою Єзекиїла. Для більшої переконливості авторство цих книг приписали неіснуючому Мойсею і назвали словом «П’ятикнижжя Мойсея» (Тора). Всі вони перенасичені інформаційним брудом, з цієї причини читання цих книг, як відомо, шкідливе для людської психіки. 

Згадані диявольські тексти пізніше були нахабно об’єднані з текстами «Доброї Новини Ісуса Хреста, Сина Божого» в одному збірнику під назвою «Біблія». Тепер, щоб прочитати святу Добру Новину, треба попередньо прочитати удесятеро більше текстів з прокляттями, описом зрад і масових убивств. По-суті, таке поєднання непоєднуваного стало повторенням ритуалу хули проти Святого Духа, здійсненого Єзекиїлом (цинічно-зухвале зміщування святого хліба з нечистотами). Простіше кажучи, Біблія – це хуцпа. Цю святотатську дію з Євангелієм вчинили фарисеї – учні і послідовники Єзекиїла. Євангеліє їх називає «дітьми диявола», що значить духовними прихильниками сатанізму. У буквальному сенсі диявол не може мати дітей, тому що він нетворчий і безплідний. Він може тільки паразитувати на дітях Божих і розтлівати їх. Це подібно на гомосексуалістів, які не можуть мати своїх дітей, тому вимагають права на усиновлення і розтління чужих.

САТАНА, ТОБТО ПРОТИВНИК ТВОРЦЯ

Творець Всесвіту є найбільшим носієм творчості, натомість його ПРОТИВНИК (сатана, диявол), будучи повною протилежністю, позбавлений здатності до творчості. Він сірий, банальний, нудний, брехливий, безвідповідальний, нахабний, нецікавий і нетворчий. Тому вся його псевдотворчість зводиться або до спотворення вже сотвореного (наприклад, плагіату), або до його повного перевертання з ніг на голову. 

Відповідно, підхід «дітей диявола» елементарно простий: «праве» заміняється «лівим», «верх» – «низом», «ранок» – «вечором», «чуже» – «своїм»

. Ви скажете, що таке перевертання – це ідіотизм і відверта дурість? А хуцпісти скажуть, що це настільки глибинна мудрість, що вона перевищує можливості вашого недолугого розуму, а ви критикуєте тільки тому, що вам заздрісно. Ви пишете зліва направо? А вони писатимуть справа наліво. У вас рік починається навесні, коли оживає природа? А у них він почнеться восени, коли вона вмирає. У вас доба починається зранку, коли з’являється світло? А вони її починатимуть звечора, коли настає морок. Ще з десяток-другий таких перевертань – от вам і «оригінальна, самобутня традиція». Це не жарт. Перебуваючи депортованим у Вавилоні в кінці 6 ст. до н. е., Єзекиїл отримав доступ до давніх шумерських джерел. Привласнивши описані в них сюжети і розбавивши їх власними родоплемінними переказами, він зліпив «славну історію богообраного народу». Сьогодні цей суперечливий плагіат виглядає очевидним блефом, хуцпою. Наприклад, достеменно відомо, що іудеї ніколи не були в Єгипетському полоні, а історія про народження Мойсея майже дослівно передерта з історії про народження сумерського Саргона, що жив тисячоліттям раніше. Свого часу цю тему зачепив Іван Франко в дослідженні «Сотворення світу», зробленому в кінці 1904 року. А ось що про все це написав сучасний єврейський письменник і наукознавець Айзек Азімов (Isaac Asimov): «Під керівництвом Єзекиїла вчені люди з єврейських вигнанців почали перекладати єврейські легенди та історичні спогади в письмову форму відповідно до тієї схеми історії, яка, на думку Єзекиїла й інших впливових людей, була правильною. Так народилися у своїй нинішній формі ранні книги Біблії... Перелік десяти допотопних патріархів і сам Потоп прийшли, ймовірно, прямо з древніх сумерських записів, збережених вавілонськими жрецями до днів Навуходоносора... Всі ці легенди євреї привласнили собі. Вони узяли вавілонський календар і теж його привласнили... В історії, як ми її маємо тепер в Книзі Буття, говориться, що Авраам і його сім’я прибули в Харран з Ура халдеїв. Можливо, ця легенда відображає фактичну еміграцію з Сумера до Ханаану. Але можливо також, що книжники, які полірували і редагували єврейські легенди, не могли втриматися від того, аби продовжити своє походження аж до початку величної вавілонської цивілізації і дорівнятися в походженні й давнині зі своїми завойовниками» (Азимов А. «Ближний Восток. История десяти тысячелетий». – М., Центрполиграф, 2006).

Тих подій, що описані в Біблії, в історії не було

Так народився світогляд і релігійно-політичний рух, пізніше названий іудаїзмом. Головним носієм цієї антисистеми була відома під різними іменами група іудейської еліти, діяльність якої простежується протягом усієї історії від вавилонського полону і аж до сучасного періоду. Так у 2 ст. до н. е. це була «ксенофобська група пуритан-єговістів, що називалися «хасидим», що означає “благочестиві”» (Грант Майкл. История древнего Израиля / Пер. с англ. – М.: ТЕРРА, 1998. – С. 224). У євангельські часи продовжувачем цієї ж лінії були фарисеї, які тільки себе вважали благочестивими і «мали претензії на особливу святість» (там же). За видатні заслуги основоположник цього руху Єзекиїл згодом отримав титул «батька іудаїзму». Існує прадавня мудрість: «Якщо прагнеш щось збагнути – пізнай, як воно виникло». 

Фарисейство народилося з перекручення власної, доволі скромної іудейської традиції і паразитуванні на потужній арійській традиції Сумера, Вавілона та Ізраїля з її перевертанням до навпаки і підлаштуванням під власні інтереси. Тому схильність до перевертання природних основ і присвоєння чужого, до лицемірства та фальсифікацій стала вродженою, фундаментальною, архетиповою рисою секти фарисеїв.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded