abramshlimazl

Чим відрізняються українці від євреїв.

 генерал-поручик армії Української народної республіки Олександр Вишнівський
генерал-поручик армії Української народної республіки Олександр Вишнівський

Чим відрізняються українці від євреїв. На першому фото  генерал-поручик армії Української народної республіки, уродженець с. Заливне Новомиколаївського району Запорозької обл. Олександр Вишнівський. Вчора йому виповнилося 130 років з дня народження. На його честь у рідному селі встановлено дешевеньку меморіальну дошку та названо одну із вулиць Запоріжжя. 

Ще видана невеличка  брошурка. На цьому в принципі крапка. Переважна більшість земляків легендарного героя Вишнівського просто не знають хто він такий. Я вже мовчу за всю Україну.

ЖИД МИШКА ЯПОНЧИК
ЖИД МИШКА ЯПОНЧИК

 На другому фото Мішка Япончик (справжнє ім'я та прізвище Вінницький Мойша-Яків Вольфович) - Народився в єврейській сім'ї візника-биндюжника.  Злодій, знаменитий одеський нальотчик. Про цього злодія пишуть книги, знімають фільми, практично всі в Україні знають хто такий Мішка Япончік.  

Так ось 101 рік тому 45-а дивізія РСЧА Йони Якіра спробувала контрнаступом відбити Вапнярку… І кинула в бій було полк Мішки Япончика – відомого злодія з Одеси, який зібрав полк із кримінального елементу  єврейської національності та матросні… 

Цікаво, що цей  полк підпорядковувався іншому кримінальному авторитету – міфологізованому комбригу Котовському… І саме під селом Вербова  полк Мішки  зійшовся із козаками нашого земляка тоді ще полковника Вишнівського… 

Ці бої описують, як дуже жорстокі, із рукопашними сутичками на багнетах… І козаки зуміли відбити атаку «червоних» та розбили вщент полк Лєніна Мішки Япончика так, «жуліки» та «матроси» кинули фронт під Вапняркою і втекли до Одеси… 

Дезертирів тоді довелося зупиняти більшовицькому спецзагону і в результаті перестрілки Мішку Япончика було вбито.  

А ось О. Вишнівський у своїй статті «Вапнярка» стверджував, що за витривалість, виявлену українськими вояками під час Вапнярської операції, дивізія здобула спочатку неофіційно, а потім і офіційно назву «Залізна». 

У ході боїв за Вапнярку особовим складом  дивізії було знищено «22 ворожі частини в загальній кількості до 11 тисяч бійців», серед яких і знаменитий полк, очолюваний мобілізованим більшовиками відомим одеським бандитом Мишкою Япончиком. Євреї зі свого злодія зробили ікону. 

А українці й зараз не знають та й не хочуть знати хто такий Вишнівський.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded