abramshlimazl (abramshlimazl) wrote,
abramshlimazl
abramshlimazl

Поджигатели Второй мировой войны- Черчиль и Сталин

Прем'єр-міністр Великобританії Вінстон Черчилль хотів назавжди покінчити з континентальним конкурентом - Третім Райхом.

Для цього він організував з німцями фальшиву гру, покликану створити враження, що укладення миру можливо. Що в Англії нібито є ряд видних політиків, які хочуть миру з Німеччиною і для цього готові звернути шию Черчиллю в прямому і переносному сенсі, організувавши йому в парламенті вотум недовіри, і після цього відразу укласти з нею мир.

«партія миру» насправді була операцією британських таємних служб.

Відкриття Мартіна Аллена

10 грудня 2003 року багато телеглядачів Німеччини з величезним напруженням та інтересом чекали заявленої в Інтернеті та відеотексті ексклюзивної передачі інформаційного телеканалу «n-tv».

Дана передача була присвячена сенсаційним знахідкам англійського історика Мартіна Аллена в архівних документах, які в абсолютно в новому світлі показували політ Рудольфа Гесса до Англії. Мова про книгу цього історика під назвою "Пастка Черчилля. Таємниця польоту Гесса".

Але, познайомившись зі змістом цієї телепередачі, відповідальні редактори терміново її скасували і замінили  на іншу, оскільки зрозуміли, що мова в ній йде про вибухонебезпечний матеріалі, який на основі відкритих Алленом нових документів показує діяльність військового кабінету Черчилля в невигідному світлі. Тобто на питання про провину за розв’язання Другої світової війни можна дати дещо іншу відповідь.

Справа в тому, що документи, знайдені Мартіном Алленом, абсолютно чітко вказують на провину британського прем'єра Вінстона Черчилля за те, що збройний конфлікт між Німеччиною і Польщею, що почався в 1939 році, перетворився в Другу світову війну, яка принесла людству більш, ніж 50 мільйонів людських жертв.

Ці документи доводять, що ще в 1940 році Гітлер, який не зазнав до цього часу жодної поразки, хотів укладення мирного договору, який би задовольняв всіх.

За ідеєю цей факт сьогодні вже не новий,  досить ознайомитися зі спогадами сучасників Гітлера, які входили в його оточення. Новим є те, що Мартіну Аллену вдалося відкрити дві нові грані: з одного боку, в якому обсязі був готовий до поступок уряд Третього Райху і з іншого боку, якими підлими методами Черчилль обманув німців і зірвав їх спроби домогтися миру.

Знайдені Алленом документи перетворюють велику частину історіографії переможців на Заході про Другу світову війну в брудну макулатуру. Взагалі-то ця новина повинна б розбурхувати всі розуми в Німеччині і Англії і стояти на перших шпальтах друкованих органів.

Місія Гесса в світлі нових документів

Вже давно закінчилася Друга світова, але багато істориків досі гадають про таємниці польоту Рудольфа Гесса до Англії.

Полетів він до Англії винятково за своїм власним бажанням або все ж це було за особистим наказом Гітлера?

Кого він хотів зустріти в Шотландії насправді? Чи був у нього план миру, які були пропозиції німецької сторони і кому він їх хотів пред'явити?

Що було причиною того, що Гессові після його польоту в беззбройному літаку Bf -110 не надали статус парламентарія, а в Нюрнберзі засудили на довічне ув'язнення в тюрмі?

Скажемо відразу ж: Гесс не був божевільним, що в нападі помутніння розуму на свій страх і ризик полетів до Англії. В цьому випадку його б просто збили війська ППО Німеччини.

А факт у тому, що політ одиничного «Мессера» зафіксований ППО був і ніяких заходів вжито не було при перельоті державного кордону. Він літав туди за завданням Гітлера і в своєму багажі мав для англійців пропозиції про мир.

І все одно, вирішення цієї історичної загадки має величезне значення для світової історії, яке вдалося Мартіну Аллену в його останній книзі «Пастка для Гітлера. Таємниця польоту Гесса в 1941 році» (німецькою мовою "Hitlers Friedensfalle. Das Geheimnis des Heß-Fluges 1941»).

Розгадка ця виявилася набагато більш приголомшливою і ефектною, ніж всі попередні припущення. Але найбільших зізнань історик заслужив за те, що зумів розкрити дійсні мотиви британського уряду.

Рудольф Гесс і боротьба Німеччини за мир з Англією

Рудольф Гесс був не тільки заступником Гітлера в НСДАП і міністром без портфеля, але у нього була і відмінна репутація за кордоном.

Як учень геополітика і університетського професора Карла Гаусгофера (Karl Haushofer) і друг його сина Альбрехта, теж професора, він не тільки спирався на їх виключно високі знання, а й на їх відмінні суспільні і політичні зв'язки, які ті мали у Великобританії.

Крім того, Гесс був єдиним націонал-соціалістичним політиком, який в свої сорок з гаком років був у відмінній спортивній формі і до того ж був чудовим льотчиком (володарем світового рекорду). Краще за нього роль емісара ніхто зіграти не міг ще й тому, що він ще не потрапив в сферу обстрілу з боку західної «демократичної» преси.

В Англії Гесса вважали людиною слова і як розумну людину, яку в Райху не без підстави називали «совістю партії».

Загалом,  характеризуючий матеріал у нього був що треба. Його політ 10 травня 1941 року в Англію був останньою ланкою в довгому ланцюгу подій.

В одному з документів британського міністерства закордонних справ повідомляється, що до 1941 року Гітлер по різних каналах цілих 42 рази (сорок два рази!) намагався просунути свої мирні ініціативи та пропонував перемир'я на фронті.

До цього моменту посередниками Гітлера в налагодженні контактів з британським урядом встигли побувати різні іноземці, німецькі дипломати, його найближчі співробітники, навіть представники Ватикану і т.д. І кожен раз, коли контакти з якимись персонами обіцяли принести успіх, Гесс, стрімголов і часто з ризиком для свого життя, здійснював такі польоти для зустрічі з ними.

Так, він на Bf-110 (розпізнавальний знак VJ-OQ) літав 28 липня 1940 року із Ауґсбурґу в Лісабон для того, щоб там зустрітися з доброзичливо до Німеччини налаштованим колишнім англійським королем Едуардом VIII, герцогом Віндзорським. Останній хотів допомогти навести контакт з миролюбними колами в Англії. Коли про це дізнався Черчилль, він тут же змусив колишнього короля припинити переговори і відправитися на Багами як британський губернатор.

Після того як цей дипломатичний канал був знищений, в Німеччині все одно продовжували сліпо вірити, що у Великобританії є велика кількість відомих політиків з різних партій, які хочуть миру і готові в зручний момент скинути в парламенті Черчилля, а потім укласти перемир'я з Німеччиною.

І з цими людьми, серед яких був видатний політик Великобританії лорд Галіфакс, численні представники вищого дворянства і британський посол в Іспанії сер Самуель Гор (Samuel Hoare), німецька сторона обов'язково хотіла зберегти контакти.

Але вже з герцогом Віндзорським їм вдалося обговорити «Мирний план з 7 пунктів», цей же план пізніше був представлений Папі Римському. Останній був повністю переконаний в серйозності німецької пропозиції і перебував під таким величезним враженням від неймовірних пропозицій з боку Гітлера для укладення негайного миру, що заявив про свою готовність бути посередником.

Це і відбулося в листопаді 1940 року. Хоча Ватикан в передвоєнний період охоче співпрацював з нацистами, так що в будь-якому випадку Папа Римський підтримав би ініціативу Берліна.

З пропозицій Гітлера слідувало, що він не був також зацікавлений і в війні на сході найближчим часом, а був зацікавлений у справжньому мирі у Європі. Це ж підтверджують і його слова, висловлені в цьому плані про «збереження білої раси», про роль і збереження європейського впливу в світі, а також про недоторканність британської імперії.

читати далі

мать Черчиля- еврейка Дженни Джером

Tags: ГЕРМАНИЯ, история
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments