abramshlimazl

Белорусь.Тихановский- ватник.

Скріншот повідомлення в Telegram-каналі “ДаВолі!!!”Але давайте по порядку. Спочатку був знайдений згаданий вище пост (архів) Тихановського у Facebook, який він зробив у новорічну ніч, 31 грудня 2016 року.

Такий само допис Тихановський продублював  і в соціальній мережі “ВК” (архів). Тобто він цілком свідомо двічі у своєму новорічному вітанні опублікував фотографію з Путіним головою держави-агресора, яка на той час анексувала український Крим, 

окупувала частину Донбасу, вбила майже 13 тисяч громадян України, бомбардувала мирних жителів Сирії і здійснила терористичні операції по всьому світу.

 Перелік “добрих справ” вражає. Але звернемо увагу, що на тлі інших дописів Тихановського у Facebook на той час цей пост виглядає цілком органічно.

Сергій Тихановський в окупованому Криму

7 березня 2017 року у Facebook-стрічці Тихановського з’явився пост Олександра Луценка, де він повідомляє, що до нього напередодні завітали його друзі, – та додає фотографію, на якій він обіймає Олександра Доброва та Сергія Тихановського.

Скріншот поста Олександра Луценка Ключовим тут є те, що Луценко на той час жив у Ялті. За його словами, він переїхав сюди через те, що йому було небезпечно залишатися на підконтрольній Україні території. Слід зазначити, що стосовно Революції Гідності та законної влади в Україні він використовує повний набір штампів російської пропаганди.Олександр Луценко, уродженець Дніпропетровської області (архів акаунту), був одним із засновників православного благодійного центру соціальної адаптації, створеного у Дніпрі для допомоги в’язням.В свою чергу, Олександр Добров – православний паломник, уродженець Павлограда Дніпропетровської області (архів акаунту). Жив в Україні, Росії. У 2018 році переїхав з Москви на тимчасово окуповану територію Криму. За даними розвідки відкритих джерел, він неодноразово незаконно перетинав державний кордон України.В Facebook-акаунті Олександра Доброва був знайдений допис від 4 березня 2017 року з чекіном в аеропорту Сімферополя (архів).

З моменту окупації Криму в 2014 році він приймав виключно російські літаки і був головним аеропортом в Криму до введення в експлуатацію в 2018 році, в декількох кілометрах від нього, нового аеропорту, побудованого російською окупаційною адміністрацією.5 березня 2017 року у своєму Facebook Добров публікує селфі  з Тихановським в автобусі (архів). За даними геолокації, допис був зроблений у місцині під назвою Карач.

Скріншот допису із селфі Олександра Доброва та Сергія Тихановського. На фото виділена червоним прямокутником геолокація фотографіїКарач сьогодні є західною частиною села Скворцове Сімферопольського району Автономної Республіки Крим (точні координати: 45°04′35″ 33°48′35″).

Супутникове зображення з сервісу Google EarthЯк видно з карти, село Скворцове лежить недалеко від колишнього аеропорту Сімферополя, який знаходиться в н. п. Аерофлотський, на 8 км на північний захід від столиці Криму.Наступного дня, 6 березня 2017 року, за словами Олександра Луценка, Тихановський та Добров відвідали його в Ялті.

Зліва направо: Олександр Добров, Олександр Луценко та Сергій Тихановський. Тимчасово окупований Крим, Ялта, березень 2017 року Перебуваючи в Криму разом з Тихановським, Добров відкрито поширює в соцмережі духовні ідеали типового “русскомирца”, зізнається, що готов хоч зараз померти за Росію, а бути росіяніном для нього – це сповідувати Христа навіть ціною власного життя.

В коментарі до цього допису Сергій Тихановський щиро визнає Олександра Доброва та Олександра Луценка своїими духовними братами.

Духовні скрєпи

Показово, що Facebook-стрічка Сергія Тихановського перед поверненням до Білорусі просто рясніла фотографіями російських православних церков та постами про російську монархію.

У 2016 році він навіть брав участь у міжнародному фестивалі православних ЗМІ «Вера и слово» і, за його словами, зустрівся там із патріархом московським Кирилом (Гундяєвим).

Під час вивчення акаунту Тихановського було знайдено створене ним власноруч відео, наскрізь просякнуте світоглядом «русского мира» (архів). У підписі до відео він не розкриває мету його створення, але з коментарів випливає, що це свого роду жарт.Відеоряд та смислове навантаження більш ніж показові: ми бачимо російські «Іскандери», «ворожий Захід» та ядерний вибух на місці Мангеттену. Якщо це такий жарт, то він дуже невдалий.І, наприкінці – відеозізнання самого Тихановського, в якому він стверджує, що “русский мир” набагато більший за територію Росії, що він включає всіх, хто розмовляє і думає російською, а Білорусь була його частиною. Показово, що до цього часу у відкритому доступі виявлено лише цей запис, але на основному YouТube-каналі Тихановського “Страна для жизни” він не збережений.

Замість висновку

Рішення оприлюднити цю інформацію було прийнято після ретельного аналізу всіх можливих ризиків та наслідків для Сергія Тихановського.. Люди мають знати все про тих, хто вирішив змінити не лише власну долю, але й долю всієї Нації. У цій ситуації бездіяльність і приховування істини лише сприяє тріумфу сил зла.Трохи дивно, чому ця інформація раніше ніде не публікувалася. Дописи та фотографії Сергія Тихановського у Facebook є загальнодоступними та повністю відкритими. Ще більше питань виникає при спробі пояснити, як людина з виразними проросійськими поглядами, кандидат до бази центру “Миротворець”, змогла лише за один рік своєї медійної діяльності заробити значний соціальний капітал, який дозволив їй претендувати на найвищу посаду в державі. Причиною цього може бути не лише домінування Росії в білоруському інформаційному просторі, але й наочна деградація демократичних політичних інститутів та тривале розмивання національної ідентичності під час режиму внутрішньої окупації Білорусі.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded