abramshlimazl

#ЗЕ.#короновірус України.

1) Вони тупі довбойби ким би вони себе не бачили і не вважали
2) Вони не розуміють що відбувається
3) Вони постійно брешуть
4) Головна їхня мета - прібарахліться, штоб онукам хватіло

От ввели вони карантин до 3 квітня, нібито на 3 тижні. Законослухняні патріоти і їхні віруючі прихильники дружно відправилися на карантин, позакривали кабаки, магазини, солони красоти, бо то так треба.

І все би було добре, але тут спрацьовують пункти 1, 2 і 3. Вони не розуміють що відбувається, вони збрехали людям, що це все закінчиться 4 квітня. 

Це все не закінчиться 4 квітня, це все буде тривати в кращому випадку до кінця літа.

І коли люди, в тому числі їх прихильники, весело пішли на карантин на 2 тижні, просто заради того щоб відпочити (вони можуть собі дозволити не отримувати зарплату 2 тижні), то не отримувати зарплату півроку можуть далеко не всі.
Не кажучи вже про те, що голодна, виснажена (морально і фізично) людина - це просто знахідка для інфекції.

І ще на фоні цього вони хочуть ввести надзвичайний стан, штрафи і всі інші прєлєсті, що є фундаментом їх вузьколобого сикливого світосприйняття.
Так і не відповівши на основне запитання: звідки в людей візьмуться гроші, звідки у вас візьмуться податки, якщо всі сидітимуть на карантині?

До чого то пишу...
Пишу то для притомних.
Пишу то для патріотів.

Оцініть, будь-ласка, ситуацію не так веселково, як оцінює ситуацію влада. Готуйтеся до того, що це все розтягнеться на місяці.

І, як наслідок, розподіляйте свої ресурси.
Якщо ви власник бізнесу і у вас є процес в якому одночасно зайняті 4 людини, то не треба відправляти 4 людей на карантин, залишивши їх без засобів для існування. Треба розвести їх у часі. Так, нехай їдуть на роботу на 2-гу ночі і працюють там самі (в одному приміщенні) ніж сидять вдома, нічого не роблять і не отримують засобів для існування.

Якщо ви мецанат і збираєтесь завалити лікарні медичними препаратами, апаратами для вентиляції легень - добре подумайте чи варто це робити зараз на цьому етапі.
Бо на цьому етапі ви нічим не допоможете
Ви просто закриєте потребу, яку мала б закрити влада, а клоуни просто прібарахляться.
Ви закриєте потребу, а бдло буде вихваляти мудрого Владіміра.

Закривайте потреби тоді, коли їх треба буде закривати, коли це буде рятувати життя багатьох, коли ці люди зможуть оцінити вашу допомогу і співставити її з діями влади.
Бо інакше буде так як було з 600 мільйонами гривень, які Порошенко виділив на облаштування ППО Києва, а бидло оцінило це хейтом в його сторону і вимогами посадити.

Тому ні, на даному етапі, поки нема гострих потреб, підготовка до пздца - це зона відповідальності влади. Нехай готуються, нехай показують клас, нехай показують як треба.
А потім прийде осінь і ми подивимося хто де крав і хто тут Доктор Смерть.

Тому бережіть сили, розтягуйте ресурси, це довга боротьба.

І ще одне: вчора побачив думку, що якщо був би Порошенко, то нічого би не змінилося, бо це все одно стихія, все одно епідемія ітд.
Можливо.
А можливо й все було б по-іншому.
Бо правильність дій влади залежить, в тому числі від правильної оцінки загрози.

А ще місяць тому "слуги" розказували, що нема ніякої епідемії - це маркетинговий хід. Ще місяць тому вони продавали маски, масово.
Ще місяць тому дохтур Коморовській розказував, що треба увлажніть і всьо пройдьот. Ці довбойоби ніяк серйозно не сприймали насуваючийся піздєц. Так само як сьогодні серйозно не сприймають економічні наслідки своїх дій, які вилізуть вже через місяць.

Та й сьогодні, замість того, аби добивати економіку, економічні зв'язки, припиняти транспортне, в тому числі залізничне сполучення, можна і треба було розвести людей і процеси в часі, позмінно, з врахуванням безпеки, уникнувши економічного, транспортного колапсу, скупчень людей.

Але це все розумію і описую я, звичайний громадянин.

А "найкращі люди країни" роблять все, щоб вбити економіку і громадян. І не тільки тому, що вони зрадники і малороси, а ще й через ті 4 пункти, що описані вище.

Mason Lemberg


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded