abramshlimazl

Мюнхенська змова проти України 14 лютого 2020 року.

1.Москву не названо агресором, терористом, убивцею. Себто легітимізовано убивство в масштабах Европи.
2. Москву виправдано, себто їй надано карт-бланш для подальшої анексії та окупації України разом зі зняттям з убивці санкцій.

3. Москву перетворено з агресора на "миротворця" як вершину цинізму. Себто це просто хуцпа як поняття: злочинець – це добродійник.
4. Убито питому національну українську ідентичність ("в своїй хаті своя правда, і сила, і воля") через запуск "нового національного діалогу щодо проблем ідентичності". З ворогом не обговоюють проблем твоєї природи і покликання. Нам це шобло відмовило у власному націоналізмі. То йдіть нах.
5. Визначено основне завдання – зруйнувати рештки України як національної Держави, бо саме в цьому вона основна небезпека Москви та країн Европи – її сателітів.
6. Через "Спільний центр з контролю і координації" зруйновано природну модель світу як протистояння свободи і рабства, нації та черні, національно-визвольної боротьби і загарбницької війни.

Цє– остаточний сигнал здачі України Москві тому і тільки тому, що чернь сама себе здала, привівши до влади Слуг народів, ОПЗЖ та ліберальне місиво типу Голосу та ЄС. Зосталася горстка пасіонаріїв. 

На них уся відповідальність, щоб втримати державу. Таке було саме 100 років тому, 1920 року, з якого почалася легендарна УВО, потім ОУН, відтак УПА. 

До праці, пані та панове. І до боротьби. Знову те, що ЗАВЖДИ.
Дякую, гнила Европо, що не даєш здеморалізуватися, як ти, стара курво

А Москва рано чи пізно увійде в межі свого болота села Кучкіно.

 Воно, що Зе-, сказало, що не має часу думати стратегічно.
Зе- просто не має чим думати.
Надихаєте, ідіоти.

Ірина Фаріон

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded