abramshlimazl

лицемерные бляди ЗЕдебилов

гвалтівники України- українофоби
гвалтівники України- українофоби

Існуючі сьогодні  закони  не дають змоги позбавити депутатського мандата  гвалтівника  Романа Іванісова з партіїї  Зеленського -"Слуга народу" .

 З фракції та партії його виключили, але з парламенту він може піти тільки добровільно.

«Іванісова "прибрати" неможливо. З юридичної точки зору піти його змусити ніхто не може: ні я, ні парламент,сказав спікер Верховної Ради Разумков

Розумков зазначив, що, на його особисту думку, було б правильно, якби Іванісов пішов з Ради. Адже цей скандал "б'є по нас усіх і з точки зору професійної, і з точки зору політичної, і з точки зору – просто по-людськи".

При цьому Разумков додав, що раніше "знайти цю інформацію було неможливо", бо "навіть коли ви робите запит, то отримуєте ту довідку, яку нам і показали – це ж погашена судимість, вона ніде не "світиться".

**

P.S.

Цинічні,брехливі українофоби завзято ГВАЛТУЮТЬ  Конституцію України ,  щоб зробити собі гешефт і розпродати УКРАЇНСЬКУ ЗЕМЛЮ !

Продати матір ! Вбити матір!

Вкрасти у українців їх землю-їх душу!

Відібрати -згвалтувати !  землю-матір.

Землю  яка породила українців як народ!

Землю  за яку українці віддавали життя,за яку проливали кров ,яку поливали своїм потом  ,прикрашали своїм трудом ,якій співали пісні мільйони українців  протягом тисячолітть!

А от  внести правки у виборчий закон , щоб гвалтівники, вбивці, сепаратисти , зайди обрізані, українофоби ,  збоченці і  корупціонери НІКОЛИ не могли стати депутатами Верховної Ради ,ВОНИ  НЕ МОЖУТЬ ?!

***

P.S.

Щоб ви здохди параті курви, і весь ваш рід паганий і ті дебіли -хахли які за вас голосували.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded