abramshlimazl

Потураев- еврейское, руЗкаязычное

Модератор представил Потураева как "представителя идеологической группы", после чего он обратился к участникам с эмоциональной речью.

"Как вы здесь оказались? Я вам объясню, как. Потому что моя работа объяснять, как. Вы здесь оказались потому, что избиратель( дебилы) искал людей политической партии "Слуга народа". 

И ему было все равно, какая фамилия будет указана в этой строке. Эти выборы выиграл Владимир Александрович Зеленский. 

Вам про это уже говорили, и я хочу обратить на это еще раз ваше внимание: все вы, и я в том числе, человек, который занимается политтехнологиями с 1996 года, а многие из вас, в это время, еще в детский сад ходили... все вы — политически никто", — сказал он.

Як же Потураєв виявився в обоймі Зе-команди?

Працював на Коломойського і «помаранчевих». біографія Потураєва

Микита Потураєв – 50-річний уродженець Дніпропетровська. Там він отримав диплом філолога і викладача англійської мови. У Дніпропетровському держуніверситеті навчався з Кирилом Вишинським(пізніше він став керівником РІА-Новини Україна), який був у Потураєва свідком на весіллі.
Пізніше, вже працюючи у Зеленського, політтехнолог назвав Вишинського, який сидить більше року у в’язниці без вироку, «зрадником».

Уже в 90-ті Потураєв почав працювати журналістом в місцевих ЗМІ. Але швидко наблизився до владних кіл.
Дніпропетровськ був «родовищем» української політичної та олігархічної еліти – від Леоніда Кучми доПавла Лазаренка і Юлії Тимошенко. Не кажучи вже про Віктора Пінчука.

На Тимошенко і працював Потураєв. Він очолив прес-службу компанії ЄЕСУ, яка качала газ з Росії в Україну.
Пізніше Микита Потураєв починає працювати на другу передвиборчу кампанію Леоніда Кучми, де вів проект «Вуличне ТБ». Оплачував це телебачення зять другого президента, теж дніпропетровець Віктор Пінчук.
У 2000 році політтехнолог отримує державну посаду – перший заступник голови Нацради з телерадіомовлення. Через п’ять років переходить на роботу до фонду Пінчука.

З цим олігархом був пов’язаний і проект «Озиме покоління», який провалився на виборах до парламенту, набравши трохи більше 2% голосів. В «Покоління» входив блок партій, а його особами були Інна Богословська, Валерій Хорошковський, Микола Вересень. Розкручувати партію допомагав, крім російських політтехнологів, Микита Потураєв.

На виборчому витку 2009-2010 років Потураєв займається піаром партії Арсенія Яценюка «Фронт змін», яка пізніше об’єдналася з «Батьківщиною» Юлії Тимошенко. А після Майдану переродилася в «Народний фронт».
У 2010-11 роках Потураєв хитнувся в бік перемогли регіоналів і став радником глави Кримського Радміну Василя Джарти. Пізніше був радником голови Дніпропетровської облради Євгена Удода (також регіонала) і працював в управлінні комунікацій і зв’язків з громадськістю в Міністерстві інфраструктури.
А в 2019 році Потураєв зайнявся розкручуванням партії Володимира Зеленського.

Погляди Потураєва
Вже по спектру роботодавців видно, що Микита Потураєв готовий демонструвати лояльність як «помаранчевим», так і «біло-блакитним».
Правда, після Майдану політтехнолог почав більше висловлюватися на теми війни, Росії та Донбасу.

Втім, самі протести 2014 року Потураєв зустрів навіть з деяким скепсисом.
Вітаючи сам факт повстання проти «злочинної влади», політтехнолог вважав, що без виразного економічного порядку, яку повинен висунути Майдан, ситуація в підсумку може стати тільки гірше. А український народ може навіть зійти з історичної сцени.
«Є реальна небезпека того, що всі політики – як ті, що прагнуть зберегти владу, так і ті, хто має намір її придбати – остаточно угроблять бізнес і економіку. А з ними – і країну. Що ж далі? Далі – тиша. Народ мовчить, і залишає історичну сцену », – передбачав Потураєв в січні 2014 року.
Однак з початком кримських подій і війни на Донбасі Микита Потураєв вливається в мейнстрім. І перетворюється в професійного борця з «русскім міром».

У своїх постах 2014 року майбутній радник Зеленського називає Росію фашистською державою, бажає смерті Путіну, УПЦ – «Бісо-патріархатом» і навіть пропонує відтворити Річ Посполиту на противагу Росії

В Трускавце, где сейчас проходит обучение будущих депутатов Верховной Рады, Потураев выступил как "представитель идеологической группы". Он и объяснил нардепам их место в партии и парламенте.

"Вы здесь оказались потому, что избиратель искал людей политической партии "Слуга народа". И ему было все равно, какая фамилия будет указана в этой строке. Эти выборы выиграл Владимир Александрович Зеленский. Все вы - политически никто. Я хочу, чтобы это каждый услышал. Вы субъекты в жизни, но политическими субъектами вы не являетесь", - заявил Потураев. 

"Многие, мягко говоря, ох@ли и первое, что начали уточнять, а кто такой вообще Потураев, который говорит, что мы никто? Когда  мы услышали заявление Потураева, многие депутаты, особенно мажоритарщики, почувствовали себя оскорбленными. А какая может быть реакция у взрослых людей? 

Там же не только студенты сидят, но и взрослые зрелые люди, которые таких как Потураев на работу в приличное место не возьмут", - рассказал присутствующий на лекции.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded