abramshlimazl

воно НІЧОГО НЕ РОЗУМІЄ І НЕ ХОЧЕ ВЧИТИСЯ

Президент України Володимир Зеленський не хоче співпрацювати з українською делегацією в ПАРЄ. Він також не консультується з дипломатами та послами, які представляють Україну на міжнародній арені. Відповідно, жодної консультації перед тим, як Росію повернули в ПАРЄ, не відбулося. Про це заявив голова української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв в ефірі "5 каналу".

"Ми тоді зробили все, що від нас залежало. Ми їхали з перебитими ногами на головну битву. Тому що делегація фактично поїхала вже від розпущеного парламенту. Президент не захотів зустрічатися з українською делегацією. Я вам так скажу, мені немає особливої приємності бачити пана Зеленського, я думаю, що в нього це навзаєм і це нормально, але питання не в тому. Ми ж не збираємося з ним у преферанс грати, це питання інтересів держави", – сказав Ар'єв.

За його словами, Володимир Зеленський не прагне вникати у справи України щодо співпраці з іноземними партнерами.

"Він зараз нічого не розуміє в зовнішній політиці. Але ж його вибрали і всі знали, що він нічого не розуміє. Гірше те, що він не хоче нічого розуміти. Він поїхав на зустріч з Меркель і Макроном, і там йому заявили, що все – вже питання щодо Росії вирішено. У мене тоді зустрічне запитання. Якщо це тобі сказали як президенту, який має всі важелі і всі інструменти для проведення зовнішньої політики України, як можна це було приймати? Якби він послухав українську делегацію, якби він послухав кваліфікованих дипломатів, якби він врешті-решт послухав посла в Раді Європи, то йому б пояснили, яким чином можна було, принаймні, вибити повернення делегації РФ не за таких умов, за яких вона була повернута", – зауважив Ар'єв.

Він також наголосив, що в складі делегації від України є депутати, які, "м'яко кажучи, не друзі між собою". Втім, попри особисті конфлікти за кордоном, вони завжди виступали, як одне ціле заради інтересів України.

"Якщо Зеленський цього не навчиться, інтереси України будуть у небезпеці. Нам вдавалося тримати Росію поза ПАРЄ цілих п'ять років. Тому що ми були одним цілим: українська делегація, МЗС, посольство України в Раді Європи і президент України. Порошенко завжди нам допомагав. Якщо мені треба було повідомити, що в нас складна ситуація, а їх було вдосталь, я йому дзвонив і казав, що в нас є така ситуація і потрібна ваша допомога. Він уже сам вирішував, як краще зробити. І завжди була ця допомога: треба голову ВР – без проблем, прем'єр-міністра – без проблем, всі були підключені. Зараз випала найважливіша ланка – це президент України, який би міг це зробити", – зауважив голова делегації в ПАРЄ від України.

Володимир Ар'єв також нагадав, що новообраний глава держави нині повторює кроки Віктора Януковича. 15 липня 2011 року експрезидент скасував парад до Дня Незалежності і сказав, що збережені гроші будуть виділені на соціальні проекти.

"Нині Зеленський зробив те саме, один в один. Таке враження, що він просто вирішив скопіювати ці речі. Але, з іншого боку, ми бачимо, що історія повторюється у вигляді фарсу, і зараз протестні акції громадян мають ефект. Бачили, що сталося з реєстрацією одіозних Клюєва і Шарія, коли люди вийшли на Майдан, ми побачили, що сталося, коли Медведчуківський канал відмовився від незаконного телемосту із пропагандистським російським каналом, як студенти не допустили поновлення Портнова в КНУ ім. Шевченка. Тому Україна прокинулася і вже не буде такою, яку хотіли би "загнати в стійло". Буде завжди активна частина населення протестувати проти таких дій: і проти спроб русифікації, і проти спроб розвернути Україну в інший бік", – сказав Ар'єв.


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded