abramshlimazl

коломойский - шабес гой путина

жидовський барига  Ігор Коломойський та його колишній адвокат, нинішній глава Офісу президента Андрій Богдан активно просувають російський план щодо України

Про це написав відомий експерт, інвестиційний банкір Сергій Фурса.

"Коломойський: на Сході внутрішній громадянський конфлікт, російські війська там - це нормально, війну розпалюють американці, конфлікт не був інспірований Росією.

Путін: буду говорити з Зеленським коли він почне прямі переговори з сепаратистами, перестане називати їх сепаратистами і нарешті визнає, що це внутрішній конфлікт.

Богдан: треба просто дати їм говорити російською мовою і вони заспокоються і будемо жити мирно

Зеленський?

Коломойського так притиснули американці, що він тепер готовий транслювати будь-яку російську пропаганду. Просто у нього немає вибору. І це зрозуміло. Тут або він відведе Україну у "русский мир", або Україна відведе його до прокурора. 

Причому американського. І там він виявиться не у Баришівському районному суді. І навіть не у шостому окружному адміністративному. Повирішувати вийде. 

А значить це дорога в один кінець. Дорога, яка, звичайно ж не подобається олігархові. І йому дуже хочеться сховатися. Сховатися нині від американського правосуддя можна тільки в Росії, тому що після Ізраїлю в Іран не поїдеш. А Путіну потрібно зняти санкції. А для цього потрібно прибрати Росію з порядку денного. 

Зробити переговори прямими. І тоді це тільки громадянський конфлікт в Україні. Через мову. І Росія тут вже ні до чого. І не маючи іншого шляху Коломойський допомагає Путіну. Нічого особистого тільки бізнес. У 2014 був ворогом номер 1 для Путіна, тепер - перший друг. І то і то - тільки бізнес. У 2014 році це дозволяло сідати на потоки і викачувати нафту, виводячи гроші з Привату, а тепер рятує його від покарання за гріхи. І зараз Коломойський так само активно просуває план Путіна-Медведчука, план капітуляції, як активно він грав роль патріота в 2014 році.

Але це його проблеми. Наші ж проблеми, що його словами говорить глава адміністрації президента. Вибачте, глава офісу президента. Який так чи інакше повторює тези, середні між висловлюваннями Путіна і Коломойського. Дуже близька людина до президента. І можна подумати, що так думає і президент. І тоді на нас чекає трагедія. Тому що якщо він спробує реалізувати цей план, то спалахне Майдан, якого ще не бачили. І удар по Україні буде дуже сильним.

Це вигідно Путіну, якому треба дестабілізувати Україну. Це вигідно Коломойському, якому "хоч трава не рости", але головне не полетіти в США. Це не вигідно Зеленському. Але чи розуміє він це, теж питання. Ми цього не знаємо. Ми не знаємо, що в голові у Зеленського. Тим більше, що під час виборів він сказав, що готовий на мир "за всяку ціну" і йому плювати на його рейтинг. Після виборів було багато правильної комунікації від нього. Але чому тоді глава офісу повторює за Коломойським і Путіним? Чому глава офісу президента говорить, що виступи проти Шарія та Клюєва це зло, одночасно з тим, що Коломойський в інтерв'ю говорить, що в режимі Януковича не було нічого поганого. Чи означає це, що і люстрація була не потрібна?

Тест Коломойським - найголовніший тест для Зеленського. І не тільки в зв'язку з Приватбанком. Шлях, на який Коломойський штовхає Зеленського, вигідний насамперед Коломойському. І Зеленський може по ньому піти. Як він уже послухався Коломойського і призначив Богдана. Як він уже послухався Коломойського і почав зустрічатися з олігархами один на один, що вилилося в дивні домовленості і точно не схожі на деолігархізацію.

Негативний результат за тестом Коломойського може завдати непоправної шкоди економіці України, якщо Коломойському дадуть реалізувати план по Приватбанку. Негативний результат за тестом Коломойського може знищити українську державність, якщо Коломойському вдасться просунути план Медведчука-Путіна.

До якої наступної поради Коломойського дослухається Зеленський? Що, з того, що говорить Коломойський, співзвучно з тим, що думає Зеленський?".

Ігор Коломойський назвав російську агресію на Донбасі "внутрішнім громадянським конфліктом", до якого Росія жодним чином не причетна.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded