abramshlimazl

У нас є президент-камікадзе, який не усвідомлює в якому літаку він сидить.

таку думку висловив політичний аналітик Інституту Євро-Атлантичного співробітництва Володимир Горбач.

клоун или идиот?
клоун или идиот?

"Є у нас президент-камікадзе, який, правда, не усвідомлює, в якому літаку він сидить чи на якій торпеді. Але те, що цей надлом відбудеться неминуче внаслідок різних багатьох причин: і некомпетентності, і зовнішніх всяких моментів, і, найголовніше, легковажності його і його команди… Чому я кажу, що вони камікадзе, які цього не розуміють? Найрозумніші розуміють, що це рік-півтора – і треба відразу щось зробити, щоб потім не шкодувати за безцільно прожиті рік-півтора. Але багато хто з них не розуміють цього. І легковажні виборці легковажно голосують за легковажних лідерів. І, в принципі, ми отримаємо зараз парламент-камікадзе. Ті люди, 5 тисяч з лишнім, яких ЦВК зареєструвало як кандидатів – це кандидати в камікадзе, які ще цього переважним чином не розуміють", - сказав він.

"Що настане після дня виборів, коли збереться новий парламент, в яких умовах він взагалі збереться? Бо ці провали, обвали зовнішньополітичні, як ми зараз бачимо на зовнішній арені – вони неминуче переведуться у внутрішньополітичні. 

Тому що якості керівників ті самі: відсутність управлінських навичок, відсутність бажання брати на себе хоч якусь відповідальність. Не можна шоу і концертами, при всій повазі до цієї професії, тримати увагу і довіру аж цілих 5 років каденції. Треба ще щось робити на посадах. І коли люди зіткнуться, опиняться один на один з результатами роботи, а не шоу, ток-шоу, концертів чи виборчої агітації, то цей парламент повторить долю камікадзе", - додав він.

P.S

надіється зіскочити у Ростов або Тель-Авів. 

Але ті часи минули і ЙОГО ПРОСТО ПРИБЕРУТЬ зразу після того, як він стане непотрібним.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded