abramshlimazl

пошел за попкорном....

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Склади в Калинівці практично не охоронялися, оскільки своєю директивою начальник Генерального штабу зняв з них охорону. Про це під час засідання комітету з питань національної безпеки і оборони заявив голова комітету Сергій Пашинський, передає кореспондент УНН.

"Тільки в цьому році Калинівку перевіряли тричі - один раз комісія Адміністрації Президента і два рази спільна комісія Міноборони і Генштабу. Близько 50 осіб неодноразово виїжджали в Калинівку, щось там підписували. Це при тому, що охорони фактичної в Калинівці не було взагалі. Тому що своєю директивою 2017 року начальник Генерального штабу зняв охорону складів і арсеналів. Є така директива", - сказав С.Пашинський.

При тому, за словами заступника міністра оборони Ігоря Павловського, у Калинівку 2017 року з бюджету було виділено 25 млн 537 тисяч грн.

Секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що відповідальність за пожежу на складі в Калинівці мають нести всі, хто відповідає за оборону держави, починаючи від начальника Генерального штабу України.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded