abramshlimazl

#ЗЕдебіли. "з метою дискридитації" презика ЗЕЛЕНСКОГО! мусорня.

 

СМОТРЕТЬ ДЕБІЛА В ФОРМЕ МУСОРА С 1-00....

заступник начальника рівнененського відділу поліції!!! дебіл! навіть законів не знає!! нахуй за поребрик мусора тупого!!

звідки у мусора за два роки 2017 та 2018 з«явилось ДВІ земельні ділянки??

і зарплата в ДВА рази виросла! Заробітна плата отримана за основним місцем роботи- 149 505 грн !!

і жінку пристроїв працювати мусором інспектор ГУ НП в Рівненській області

мусорня на шиї у народу..гниди

13 вересня,2014 року  Конституційний Суд України поставив крапку у питанні про те, чи повинні організатори мирних зібрань отримувати дозвіл органів місцевої влади, чи досить лише повідомити їх про це.

Йдеться про Указ Президії ВР СРСР від 28 липня 1988 року N 9306-XI “Про порядок організації і проведення зборів, мітингів, вуличних і походів і демонстрацій в СРСР”. Цей Указ передбачав, що крайові, обласні, окружні, районні і міські Ради народних депутатів СРСР могли додатково регламентувати порядок проведення зборів, мітингів, вуличних походів і демонстрацій “з урахуванням місцевих умов”.

Мета цього указу прозора: радянській владі було конче потрібно придушити мирні національно-визвольні рухи у республіках СРСР, у тому числі і в Україні.

 Немає нічого дивно, що таким “зручним” інструментом охоче користувалися деякі органи місцевого самоврядування. 

Станом на червень 2014 року відомо про існування 53 таких порядків в населених пунктах з числа 492 досліджених обласних, районних центрів та міст обласного підпорядкування. Окремі суди, в свою чергу посилаючись на Указ Президії ВР СРСР та зазначені місцеві порядки, ухвалювали неправосудні рішення про заборону зібрань. Відомі також випадки, коли чинним Указ Президії ВР СРСР вважали працівники “старої” української міліції. 

Відтепер заборона мирних зібрань можлива лише через суд і виключно з метою, передбаченою у статті 39 Конституції України: “в інтересах національної безпеки та громадського порядку – з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення або захисту прав і свобод інших людей”.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded