abramshlimazl

про що домовлятися з вбивцями?#ЗЕдебіли

під Адміністрацією президента  одиночний пікет молодої жінки, яка втратила свого чоловіка на війні. 

вона вимагає пояснень від Президента України, що саме мається на увазі, коли говорять про референдум, на якому будуть запитувати про домовленості з Російською Федерацією. 

«Мене звати Кирилова Юлія, я є ветераном і вдовою – мій чоловік загинув 11 серпня 2014 року в селі Степанівка під час обстрілу російськими «градами» з території Російської Федерації. Чоловіка звали Кирилов Данило Олександрович, він служив у 3-му батальйоні 30-ої окремої механізованої бригади.

Я взагалі не можу уявити, як можна допустити навіть думку про те, що з Росією можна про щось домовлятися? Росія – це вбивця, вона вбили мого чоловіка. Ми на міжнародному рівні кожного дня виступаємо і заявляємо про те, що Росія є агресором, і на міжнародній арені це визнали агресором.

Я буду і надалі всім розповідати і доводити, що Росія – це агресор і вбивця, яка проявила агресію не тільки до України, а й до багатьох інших держав. На одиночний пікет я вийшла сама і нікому про це не повідомляла – про це дізналися лише кілка друзів. Із Адміністрації президента до мене вийшов один чоловік і запитав про мої вимоги. Та я не виступаю від жодної політичної партії і як людина, яка втратила найдорожче, хочу запитати лише одне – про що домовлятися з вбивцями?», – запитує Юлія Кирилова.

 Голова Адміністрації президента Володимира Зеленського Андрій Богдан допускає проведення референдуму щодо мирних угод з Росією

#ЗЕдебіли
#ЗЕдебіли

суки пархатые...


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded