abramshlimazl

аудиторы,блять! #Зедебіли

«ідеолог» ЗЕдебилов- Стефанчук Руслан

аудиторы,блять!
аудиторы,блять!

«Команда» новообраного «президента України» Володимира Зеленського має намір в перші 100 днів провести "аудит держави", щоб зрозуміти, в якому стані вони отримують державу. 

Про це ідеолог команди Зеленського Руслан Стефанчук заявив в ефірі 112 Україна. 

"Блискуче питання (про перепис населення, - ред.) і він у нас стоїть одним з перших

Тому, що ми почали з того, що станом на сьогодні ніхто не розуміє, що в державі є, і хто є в державі. 

Для того, щоб робити будь-які перетворення, ми повинні знати людський ресурс, фінансовий ресурс і часовий ресурс. Станом на сьогодні – у нас в програмі це вписано і це те, чим ми займемося в перші 100 днів – це оголошення аудиту держави, ми повинні зрозуміти, в якому стані сьогодні переходить держава", - заявив Стефанчук. 

За його словами, команда Зеленського буде залучати і українські інституції, на яких покладено цей обов'язок законом і обов'язково міжнародні інституції.

"Зрозуміло, не в усіх сферах ми можемо залучити міжнародні інститути, тому що це пов'язано з державною таємницею. Але для нас важливо сьогодні зрозуміти, який стан фінансових обов'язків в Україні, стан інфраструктури в Україні, стан міжнародних зобов'язань, де ми, в якому світі, і що дуже важливо, про що говорив глядач, скільки реально людей в Україні", - прокоментував Стефанчук. 

За словами ідеолога команди Зеленського, від результатів перепису населення залежить і кількість депутатів у Верховній Раді, соціальні програми та інші. 

"Це ж не нормально, що у нас сьогодні – ми навіть не знаємо не те що скільки людей, а скільки людей мають якісь правові статуси, тому що якщо ви заглянете в будь-яку обласну адміністрацію, ви побачите, що там половина людей, які мають інвалідність другої групи, чорнобильці, так далі - люди, які ніколи там не були. Нам потрібно провести аудит, і тільки після цього ми можемо чесно з народом почати дискусії, як її розвивати", - додав Стефанчук. 

Верховна Рада призначила на понеділок, 20 травня, урочисте засідання парламенту, присвячене складенню присяги «новообраним президентом України Зеленським.» Засідання має розпочатися о 10.00.

Это «команда» ЗЕдебилов, шушера,авантюристы, проФФеССора..

многостаночник проФФеССор Руслан декларации

був  помічником  депутата від БПП Анатолія Матвієнка, а також віце-прем'єра Степана Кубіва

У 2011-2013 завідував відділом проблем розвитку національного законодавства в Інституті законодавства Верховної Ради України

в 2018 даже хотел стать судьей Верховного Суда...но пролетел

теперь побежал к ЗЕленскому....

далі буде..

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded