abramshlimazl

Володимир Зеленський хакнув слабку українську демократію

 продюсер і телеведучий Ігор Кондратюк.

«Перемога Володі Зеленського – це перемога шоу-бізнесу над політикою. Я б навіть сказав більше – він, таким чином, хакнул слабку українську демократію. Показав, що можливо конвертувати телевізійну популярність в політичні дивіденди, маючи нульове поняття про політику і нульовий політичний досвід. Наскільки це безпечно і правильно для цієї країни зараз – покаже час. Але так, це був шоу-бізнес. І досить дешевий, як на мене. Дешевий за якістю, але, вибачте, маємо, що маємо», – вважає Кондратюк.

За його словами, в команді Зеленського поки немає жодного нового обличчя, яке вселяє надію на прогрес в Україні.

«Я не побачив жодного нового обличчя, яке б мене обнадіювало на прогрес в країні, і в цьому велика печаль. Ще скажу, якби Володя показав мені десять або хоча б п’ять таких осіб, п’ять нових політиків з позитивним бекграундом – нехай навіть невеликим, – я б побачив реальний підхід. І відчував би надію, що ці люди мислять інакше, ніж та маса, яка сидить зараз у Верховній Раді, і якій ніколи немає на роботі в п’ятницю, як ми неодноразово бачили. А поки прийшов трохи нервовий Володимир Олександрович, і його команда, в якій крім незрозумілого Разумкова – хто ще? А за спиною Зеленського маячить Коломойський.

А, забув, ще одне нове обличчя – охоронець нового президента. Я цього всього не розумію. Але я так навчений, що якщо не розумієш – став запитання і говори про це. Нагадаю, ми обговорюємо не новий фільм або телепрограму від студії «Квартал-95», а доленосні вибори президента в воюючою з агресором країні», – заявив продюсер. 

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded