abramshlimazl

жЫды гадят- рыгыАналы,блять

Народный депутат Валерий Писаренко ( партия Рабиновича-Медведчука  сообщил, что во вторник, 23 апреля, в Верховной Раде начали собирать подписи для снятия Андрея Парубия с поста председателя парламента.
Правда, депутат подстраховался, и чтобы не пришлось отбиваться от обвинений, что он держит нос по ветру и уже нашел себе покровителей, написал послесловие.
«- Опережая комментарии сторонников конспирологии хочу успокоить, эти действия не означают мою работу с командой Владимира Зеленского. Просто пришло время.»


P/S.

Партия "Возрождение": бывшие регионалы на орбите Коломойского

Lовідка: партія "Відродження" зареєстрована у 2004 році колишнім міністром транспорту та гендиректором Укрзалізниці, нині покійним Георгієм Кирпою.

Після розпаду Партії регіонів колишні депутати-регіонали, які у 2014 році знову вдало переобобрались у Верховну Раду по мажоритарних округах, Антон Яценко і Віталій Хомутиннік вирішили відродити "Відродження"

За часів Ющенка Яценко був народним депутатом від БЮТ. ЗМІ звинувачували його у авторстві масштабної корупційної схеми, через яку бюджет держави щорічно втрачав мільярди гривень.

"Дзеркало тижня" з'ясувало, що Антон Яценко через родичів та пов'язаних осіб контролював спілку громадських організацій "Тендерна палата України", яка мала виняткові повноваження з контролю над державними закупівлями. Замовники та учасники торгів оцінили діяльність організації вкрай негативно.

ТПУ вимагало в учасників тендеру розмістити інформацію на порталі zakupivli.com, який належав приватній компанії. Утім, сайт розміщував оголошення, лише якщо потенційний учасник торгів оплачував й інші, "консультаційні", послуги. За розрахунками КРУ, лише за перше півріччя 2007 року учасники тендерів заплатили третім особам близько 1 мільярда гривень, аби тільки бути допущеними до торгів.

Після приходу до влади Януковича, Антон Яценко залишив БЮТ, щоб на початку 2011 вступити до фракції ПР і знову переобратися у 2012-му вже як висуванець регіоналів. У наступному скликанні парламенту з фракції Партії регіонів вінвийшов лише після втечі Януковича.

Його колега Віталій Хомутиннік має не менш цікаву біографію.

Партия “Возрождение” выдвинула кандидатом в президенты нардепа Виктора Бондаря

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded