abramshlimazl

Шоколадна "влада" плює на українців

Родини зниклих безвісти на сході України, які створили громадську організацію «Об’єднання рідних безвісти зниклих «НАДІЯ», вважають, що Кабінет міністрів саботує виконання закону «Про правовий статус осіб, зниклих безвісти». Як повідомила Радіо Свобода одна із засновниць організації Ядвіга Лозинська, родичі осіб, які вважаються зниклими безвісти, звернулись з цього приводу до президента та прем’єр-міністра України, але відповіді не отримали.

Син Ядвіги Лозинської Андрій, солдат-стрілок 3-ї роти 1-го батальйону 93-ї механізованої бригади, потрапив у полон під Іловайськом у серпні 2014 року. Востаннє телефонував матері 28 серпня 2014 року із села Многопілля під Іловайськом. 29 серпня Андрій зі своєю частиною «виходив із оточення, потрапив під обстріл противника і зник», каже Лозинська. Чоловік Ядвіги невдовзі після того, як син склав присягу, помер, тож нікого, крім сина, у неї не залишилося. Жінка переконана, що її син досі живий і не втрачає надії відшукати його.

«Дотепер ми, родини зниклих безвісти на сході України, фактично залишились сам-на-сам зі своїм горем та своїми проблемами, оскільки чиновники саботують виконання законодавства», – каже Ядвіга Лозинська.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded