abramshlimazl

скажи хто твій ворог і я скажу хто ти

Ми часто нарікаємо на те, що ми, український народ, змушені протистояти двом ворогам - росіянам на сході і власної влади всередині України. 

А хто вам сказав, що це  різний ворог?

Через подібну, створену  за прикладом Росії, олігархічну структуру управління, Кремлю дуже легко контролювати Україну

Виступи окремих українських патріотів до уваги можна було не брати, оскільки вони не могли вплинути на політику, що проводиться кремлівської партією влади і її місцевим відділенням під назвою Демократична партія України при Кучмі, Партія Регіонів при Януковичі і Солідарність при Порошенко.

 Якщо ж патріот все ж ставав загрозою, то його, як Чорновола, просто вбивали, після чого рух розпадалося само собою.

Росія, до сьогоднішнього дня, продовжує керувати Україною через своїх ставлеників, а своїми ставлениками вона управляє за допомогою безмежної і непереможною корупції і компромату.

 Що стосується такої брудної роботи, як організація антидержавних мітингів, захоплення державних установ та інших провокацій, Кремль цю роботу довіряє криміналітету і маргіналам. Це витратний матеріал, від якого завжди можна позбутися.

Ми всі прекрасно знаємо, хто, на самому початку «російської весни» був задіяний на Донбасі.

 Звичка залучати для особливо кривавих справ криміналітет тягнеться ще з часів більшовиків, які створили армію чекістів. 

 Ця практика отримала продовження на Донбасі, де бандити зрізали скальпи з українських полонених і розпорювали патріотам животи.

Антиукраїнська влада, торгує з  бандитами з величезною для себе прибутком, теж оголосила війну патріотам, добровольцям, громадським активістам і волонтерам.  Через, наприклад, підгодованих волонтерів, які відкрито засуджують своїх побратимів. Через шантаж, погрози і підкуп.

Через пряме вбивство в котлах та під час кривавого перемир'я на фронті, передбачене в Мінському договірному матчі .

Головнокомандувач, який з початком війни, відмовився виконувати свої прямі обов'язки,насправді виявився банальним баригою.

 Україна раніше плакала за своїми кращими синами, на колінах проводжаючи кожен труну із загиблим героєм, а тепер голосує за клоуна який хоче стати на коліна перед Путіним.

Смерть солдата може бути виправдана тільки або опором ворогові або перемогою над ворогом. Щоденне стояння під кулям і мінами, бо так придумав антиукраїнський президент Порошенко - це не що інше, як пряме вбивство кращих синів України.

 Порошенко, постійно нагадуючи нам про нашу військову слабкість, не втомлюється повторювати, що війну проти російського агресора ми виграти не можемо. 

На другому фронті наступ проти українського народу успішно веде ставленик президента, прем'єр Гройсман.

 Тарифи, тарифи і ще раз тарифи. Брехня, брехня і ще раз брехня. Народ цілеспрямовано заганяють в злидні, середній клас вже практично знищений, для витоку мізків широко відкриті всі шлюзи.

 Їдьте і ніколи не повертайтеся! 

 МВФ ще поки дає кредити. Україна вже потрапила в боргову яму, але хто сказав, що віддавати борги будуть вони? Для цього є ми ...

 весь світ закликає антиукраїнську владу боротися з корупцією. Антиукраїнська влада сміється над усім світом.

. Звільняють корупціонерів завжди до того, як проведена перевірка щодо законності грошей, внесених в якості застави. Але навіть без перевірок, на вскидку, як ви думаєте, чи можуть у дружини українського держслужбовця з'явитися сто законних мільйонів гривень?

 Жорстка, цинічна, нахабна пропаганда, що розгорнулася на каналах українського ТБ, коли тобі в очі кажуть, що життя зовсім не така, якою вона тобі бачиться. Життя - зовсім інша, а ти сам в цьому житті або божевільний, або вже мрець. Тому, не смикався і підкоряйся.

Перераховувати можна до ранку. Замість цього, давайте задамо собі всього одне питання: що хорошого Порошенко і його оточення зробило для України або для українців?

Порошенко і його оточення, як і його попередники, це частина кремлівської системи, яка метастазами пронизана Україна. 

Сто років тому, матрос Желєзняк виявився прообразом сучасного «ввічливого зеленого чоловічка». Сказавши, що «караул втомився», він «кинув» російських інтелігентів в Думі, які вирішили повірити в його втому, а на ранок побачили Думу замкненою. 

Тодішні ляльководи з матросом Залізняком змінили світ на ціле століття, покалічивши не тільки шлях Росії, але і шлях, по якому повинна була б піти Україна.

В обіймах з Росією, ми проїхали всі демократичні зупинки, залишившись шматком величезної і дрімучої імперії, відомої своєю страшно важкої і кривавої історією. Частина українського народу, який зумів усвідомити себе вільною і незалежною нацією, кілька разів повставала проти антиукраїнської влади і кілька разів зазнавала поразки.

Кожен раз, після чергового повстання, ми знаходили двері демократичної держави замкненими ввічливим матросом Залізняком, а себе самих відкинутих за огорожу. 


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded