abramshlimazl

полиция в шоколаде

22 лютого у Кіровському районному суді відбулося засідання по справі Михайла Корнілова,  якого намагаються притягнути до відповідальності за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, передає ugorod.kr.ua.

4 грудня 2018 року інспектори управління патрульної поліції в Кіровоградській області зупинили водія за грубе порушення ПДР. Як зазначили у патрульній поліції, водій мав ознаки алкогольного сп’яніння та поводив себе агресивно. Патрульні склали на нього відповідні адмінматеріали. Відмова реагувати на законні вимоги поліції та агресивна поведінка чоловіка змусили інспекторів застосувати до нього спецзасоби та фізичну силу у межах, визначених ЗУ "Про Національну поліцію".

Натомість мати затриманого, Тетяна Демура, стверджує, що її сина били три години і навіть «швидку» їй доводилося самій викликати.

работа шоколадной полиции
работа шоколадной полиции

«Швидка» приїхала, зеленкою помазала й поїхала. У мого сина зламані ребра, порваний одяг… він весь побитий був. Ще й на мене бризнули газовим балончиком, — говорить Демура.

Жінка також стверджує, що Михайло не відмовлявся від процедури перевірки на наявність алкоголю в крові. А наступного дня у обласній лікарні підтвердили відсутність алкоголю в крові сина.

Також Тетяна надала виписки з медичної карти сина, де зазначається, що Корнілов отримав закриту черепно-мозкову травму, забій головного мозку, травму грудної клітки, перелом ребра, множинні забої та синці.

шоколадная полиция
шоколадная полиция

не слышал чтобы Луцик или Аваков возбудились в Фейсбуке

да и журналистам пархатых каналов насрать....

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded