abramshlimazl

Суд по Кернесу знов перенесли через його неявку на засідання

Кернес не з'являється у суді під різними приводами вже півроку. На думку постраждалого, причина неявки харківського мера до полтавського суду полягає в тому, що в Полтаві він не може "купити суддів", як робить це в своєму місті. За його прогнозом, апеляцію Кернес програє, і справа повернеться в полтавський суд.

"Вирішиться це тільки коли суд, нарешті, наважиться прийняти рішення про примусовий привід. Просто очікуємо, коли суд наважиться, тому що тиск на суддів, думаю, не подіє", - додав Ряполов.

Нагадаємо, 2 березня 2015 року слідчими ГПУ Кернесу було повідомлено про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.146 (незаконне позбавлення волі або викрадення людини), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.2 ст.127 (катування), ч.ч.2, 3 ст.27, ч.1 ст.129 (погроза вбивством) КК України та оголошено про завершення досудового розслідування.
10 серпня Київський районний суд Полтави ухвалив закрити кримінальне провадження за обвинуваченням Кернеса та його охоронців "у зв’язку з відмовою сторони обвинувачення від обвинувачення". Суддя зазначив, що суд розцінює відмову прокурорів від участі у дебатах і їх тривалу відсутність на суді як відмову від обвинувачення.

Верховний Суд вдруге відмовився змінювати місце розгляду скарги Генеральної прокуратури України на закриття справи щодо мера Харкова Геннадія Кернеса.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded