abramshlimazl

почалося...

Генеральний прокурор Юрій Луценко вимагає вибачення від кандидата в президенти, екс-міністра оборони Анатолія Гриценка за його висловлювання, що Луценко нібито ховав сина від участі в АТО.

Про це сам Луценко написав у Facebook.

«Я завжди вважав неприпустимим використовувати сім’ї в цілях політичної дискредитації. Але сьогодні дізнався, що кандидат у президенти Гриценко, намагаючись відповісти на питання Дмитра Гордона про причини його неучасті в АТО, заявив, що війна давно б закінчилася, якби я не ховав сина від фронту. Даю 24 години „чесному“ полковнику для вибачення», — написав Луценко.

Генпрокурор розповів, що його син Олександр у 2014 році пішов на фронт добровольцем і служив солдатом 2 гармати 1 вогневого взводу 2 батареї 1 гаубичного дивізіону 55 Запорізької бригади.

«І поки бравий екс-міністр оборони заявляв, що призов його сина є покаранням за громадянську позицію, мій Сашко разом з побратимами вів вогонь по противнику з-під Пєсків у ході оборони ДАПу. Не вважаю це чимось особливим. Це — обов’язок кожного громадянина своєї країни», — наголосив Луценко і додав, що в нього із сином зовсім інші поняття честі.

У середу було оприлюднено інтерв’ю журналіста Дмитра Гордона з колишнім міністром оборони, кандидатом у Президенти України Анатолієм Гриценком. Відповідаючи на запитання, чому в 2014 році не пішов на фронт, Гриценко, зокрема, заявив, що спеціалістів його профілю в армії тоді було «більше, ніж потрібно». Також він заявив, що готовий був діяти на рівні своєї командно-штабної та оперативно-стратегічної спеціальності, але це не було затребувано, тому він допомагав, чим міг. Гриценко зауважив, що свого сина від фронту не ховав, «як це робили Порошенко, Луценко, Пашинський чи той самий Турчинов».

Гриценко також додав, що якби сини президентів, прем’єрів, міністрів, глав адміністрацій, суддів, прокурорів були в АТО, то війна вже б закінчилася.

Нагадаємо, старший син лідера парламентської фракції ББП Юрія Луценка, Олександр, потрапив в ДТП в ніч на 9 лютого. ДТП стало смертельним для водія іншої машини - міліціонера. У Петра Левчука залишилась дружина і маленька дитина.

Авто сина Юрія Луценка виїхало на зустрічну смугу. Але винним у ДТП прокуратура "назначила" свого покійного співробітника - начбто той був нетверезим.

Що характерно: розслідування цієї справи підконтрольна Президенту України прокуратура забрала у Нацполіції, а результати справи були засекречені.

Сам Олександр Луценко у день скоєння ним ДТП був відправлений у зону АТО, що унеможливіло його допит слідчими Нацполіції.

Пролити правду на обставини цього смертельного ДТП могли б матеріали кримінальної справи, але підлеглі Юрія Луценко ховають їх від журналістів.

«Аргумент»

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded