abramshlimazl

Українці-самари-шумери

  На теренах Чернігівщини, Сумщини, Полтавщини, Брянщини та Курщини проживало українське плем’я сіверці. Сіверик – різкий зимний вітер. Сіверко – люто, холодно, зимно. Тому людей з України називали зимарі-самари, тобто люди з країни, де є пора року зима. Підтвердженням цьому є ріка Самар – притока Дніпра. Зима у санскриті – гіма (Гімалаї), в гетитів – киммат, а грецькою вийшло кимери. Сівери – етнічні нащадки кимерійців: сівери-кимери. 

Самари ділилися на три групи: Правобережжя Дніпра, Волинь і Галичина, де жили самари орії-хлібороби й скотарі; на Лівобережжі й у Криму – самари скотарі й рибалки; на півночі жили самари мисливці й скотарі. Символом самарів був олень – Ру(с). Вихідці з України шукали тепліших країв і помандрували до   Сумеру в Іраку, Самарії в Палестині, Самари в Камбоджі, Самари на Філіпінах. Самураї в Японії та Самари-кимбри в Шотландії.

 На початку 19 ст. археологи почали шукати вавилонську й асирійську культуру у Месопотамії. Про це було написано в Біблії та в грецькій історії. Копали, шукали і знайшли те, що здивувало не тільки вчених, а й цілий світ. Це була культура Шумер-Сумер-Самар

 Шовкопляс: “Першовідкривач стародавнього Шумеру археолог Ернест Шокен де Сарзек (1832–1901) у пониззях Тигру і Євфрату розкопав залишки міста Лагаш – одного з центрів найдавнішої в світі Шумерської держави. Її творці – стародавні шумери створили високу для свого часу культуру, яка мала значний вплив на всі пізніші культури – асиро-вавилонську, єгипетську, крито-мікенську та інші”. Знайдено тисячі глиняних плиток, які розшифровували кілька десятиліть. На плитках було понад 50 тисяч текстів мовою стародавніх шумерів.

. У 1853 р. видатний лінгвіст, археолог і сходознавець Генрі Равлінсон (1810-1895) виступив у Лондоні перед королівською комісією у справах Азії. Він заявив, що з групою вчених дослідив клинові написи шумерів у південній Вавілонії і ствердив, що вони написані мовою українців-скіфів. Тоді їх і змогли прочитати. Знайдені таблички мають 5 тис. р. до н. е., а держава персів постала тільки у 9 ст. до н. е. Згідно текстів клинопису шумери в Іраку називали себе чужинцями, а батьківщиною вважали Аратту

Це стало підтвердженням того, про що писали вавилонський історик Берос (350-280 до н. е.) – сучасник Олександра Македонського, автор історії давньої Месопотамії у трьох томах, та Помпей Трог, що орійці-скіфи з України у 5 тисячолітті до н. е. підкорили Азію. 

 Шовкопляс: “У 1920-1930 роках англо-американська експедиція під керівництвом Леонарда Вуллі дослідила поселення з розписним посудом в Ель-Обейді та царські гробниці найдавніших шумерів з великою кількістю художніх виробів із золота та лазурі в місті Ур”. 27 120. Професори археології Леонард Вуллі (1880-1960) з Англії та Жан-Поль Ру (1925-2009) з Франції на картах зазначили, що з України вийшли самари-шумери і через Закавказзя подалися до ріки Тигр, де збудували місто Самара, яке існує дотепер. Згодом українці оволоділи межиріччям Тигру й Євфрату аж до Перської затоки у 5 тисячолітті до н. е. Так була створена держава Шумерія, яка проіснувала 25 століть! 

 Наші предки у Месопотамії обробили гарно землю і збудували міста, серед яких Урук – місто білих. Шумерія стала передовою державою того часу. У них була розвинута просвіта, культура, медицина, астрономія, мистецтво, архітектура, література, наука, промисловість, торгівля і перший у світі кодекс закону й права. За крадіжку вдень – грошова кара, а за крадіжку вночі – смертна кара. 

. Одним з володарів Шумерії в м. Ур був цар третьої династії з суто українським прізвищем – Шульга (2095-2048 до н. е.). Він у дев’яти походах переміг усіх ворогів-сусідів і зробив Шумерію могутньою та квітучою державою.  Держава шумерів перестала існувати у 2006 р. до н. е. внаслідок захоплення її халдеями. Мова шумерів ще зберігалася 500 літ у Вавилоні та Асирії. Українці-шумери-самари дали новий розвиток цивілізації й культури цілому світові! 

 Шумери описали створення світу богами, життя людей, потоп і порятунок Ноя. Молилися про заступництво ангела-охоронця, вірили у загробне життя, а також у воскресіння тих людей, що праведно жили

Шумери удосконалили письмо з України, і там знаходимо залишки нашої мови: ама-мама, пато-тато, унк-онук, думу-думати, шу – шукати, ру – рубати, гу – гукати, ме – мене, кур – курган, лю-людина, галя-співак, лугаль-король, якого вибирали в лузі над водою, та багато інших. 

Офіційна дата першого письма у світі належить Шумерії – 4 тисячоліття до н. е. Через 500 р. єгиптяни запозичили від них це письмо і зробили ієрогліфи. Однак вони були невигідні,  а тому українці-шумери перейшли на клинове письмо, яким писали зліва направо, як і всі народи орійського походження. Згодом винайшли абетку з 4 голосних і 15 приголосних. Ця абетка через Вавилон дісталася до українців-гетитів і фінікійців, а далі розійшлася по світі. 

. Знайдено кераміку, разюче подібну до трипільської, а також фігури матері-землі, звичаї, міри довжини і ваги, які в Україні ще й донині вживають у деяких місцевостях. Саг – сажень мав 180 см, гин – лікоть 45 см. Шумерійці знали, що Земля кружляє навколо Сонця. Вони відкрили Меркурій, Венеру, Марс, Юпітер і Сатурн, але називали їх по-своєму.  Устрій був патріархальний, як на Лівобережній Україні, однак жінка теж була у великій пошані, і закон захищав її від невдячних дітей. Мала право вигнати з хати непокірну дитину, а по смерті чоловіка вся влада в хаті переходила на жінку. 

 Від шумерів через високо розвинуту літературу весь світ дізнався про потоп, про рай, де звірі мирно жили з людьми, де не було смерти, а щасливе життя. Особливе місце займають покаянні псалми, а також казки про звірів: лиса, пса, осла, лева та інших. Багато творів написано про улюбленого короля-лугаля Гільгамеша. 

Він був жерцем і військовим вождем Урука між 2700-2600 р. до н. е. Гільгамеш вважався сином героя Лугальбанди (короля краю) та мами Нінсун.  Згодом цю всю літературну спадщину переписали і присвоїли собі вавилонці, після них – асирійці, а відтак переклали греки і латини-римляни

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded