abramshlimazl

ПОНОВЛЕНОМУ НА ПОСАДІ ГЛАВИ ДФС НАСІРОВУ ВИПЛАТЯТЬ КОМПЕНСАЦІЮ

Суд наказав виплатити поновленому на посаді голови Державної фіскальної служби Роману Насірову компенсацію у 184 тисячі гривень.
Таке рішення оголосив у вівторок Окружний адмінсуд Києва, пише Українська правда.
"Стягнути з Державної фіскальної служби України на користь Насірова Романа Михайловича суму середнього заробітку за час вимушеного прогулу у розмірі 183 342 гривні 84 копійки", – йдеться в ухвалі.
У декларації за 2017 рік Насіров вказав лише 6 гривень доходу.
Раніше 11 грудня Окружний адміністративний суд Києва поновив на посаді голови Державної фіскальної служби України Романа Насірова.
Уряд планує оскаржувати це рішення.
На початку березня 2017 року суд арештував Насірова з можливістю застави в 100 мільйонів гривень, яку внесли його дружина і тесть. Після цього відсторонений голова ДФС вийшов із СІЗО. 

15 лютого Насіров попросив Окружний адміністративний суд Києва поновити його на посаді голови Державної фіскальної служби.

До слова, Кабінет міністрів України звільнив Романа Насірова з посади голови Державної фіскальної служби у січні 2018 року. Як повідомляло слідство, Насіров причетний до «газової схеми Онищенка». На думку детективів, впродовж 2015 року обвинувачений ухвалив низку безпідставних та незаконних рішень про розстрочення сум платежів з рентної плати за користування надрами для задіяних у схемі компаній на загальну суму 2,019 млрд грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Як Насіров потрапив у крісло голови ДФС 1 Травня 2016 16:38
Насіров має громадянство Великобританії та Угорщини 6 Березня 2017 20:55

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded