abramshlimazl (abramshlimazl) wrote,
abramshlimazl
abramshlimazl

РПЦ-ФСБ....дно

Московське " православ’я" у ці дні яскраво демонструє свою суть:
відсутність любові до ближнього, брак смирення, відверту ненависть до духовної колиски, де православна віра виникла й віками була духовною опорою.
Якби не Константинополь і Київ, то російського православ’я взагалі б не існувало. Століття маніпуляцій, фальсифікацій і брехні, завдяки яким РПЦ вдавалося контролювати Україну, добігли кінця.
Саме через цей факт і біснуються російські громадяни, вірники і священнослужителі.
332 роки тому РПЦ фактично вкрала собі українську канонічну територію й церкву. Сьогодні, коли все це офіційно підтверджено рішенням Синоду Константинопольського патріархату, у північних сусідів панують переполох та агресивна істерика.  Як там у народному прислів’ї? На злодієві й шапка горить!

найбільше дивує злоба, з якою надання Україні томосу коментують начебто християни і ієрархи Російської православної церкви. Тут вам і прокляття до сьомого коліна, і погрози нових анафем, і пророкування кривавих сутичок та громадянської війни в Україні!

Ведучий російського «Першого каналу» назвав надання Україні томосу подією «апокаліптичного масштабу» і спрогнозував релігійну війну в майбутньому. Чи не здається вам стилістика такої реакції середньовічною?

Протоієрей РПЦ Всеволод Чаплін пішов ще далі, намагаючись свій коментар за рівнем комічності зробити відповідним до свого прізвища: «Немає більше такої Церкви – «Константинопольський патріархат»! Є розкольницька секта, що вступила у спілкування з іншими розкольниками. (…) Ті, що будуть ходити у храми цієї секти, ‒ більше не християни». Уявіть собі, православний священик договорився до того, що називає Константинопольський патріархат, звідки на територію Київської Русі й прийшло християнство, сектою! Це вже не просто допекло, це істерика, яка закриває очі пеленою і змушує проклинати й бажати іншим зла.

Tags: РПЦ, ТОМОС, Україна, ФСБ
Subscribe

 • #Шефир — сценарист 95 квартала

  22 вересня о 10 ранку поблизу с. Лісники під Києвом було обстріляно автомобіль першого помічника президента України Сергія Шефіра, поранено водія.…

 • какая разніца

  У добрих українців було дуже неоднозначне відношення до гетьмана Івана Мазепи - тому вони спочатку зробили вигляд, що не помітили знищений Батурин…

 • Україна понад усе!

  Фундаментальною метою будь-якої нації є її виживання та розвиток як спільності. Тому ми маємо право – абсолютне право – бути самими собою, і тільки…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments