abramshlimazl

ЛГБТ-ІДЕОЛОГІЯ – ЗАГРОЗА НАЦІОНАЛЬНІЙ БЕЗПЕЦІ УКРАЇНИ

Сьогодні Україна перебуває в стані війни, переживає важку демографічну кризу та має серйозні економічні проблеми. Користуючись цим, ЛГБТ-організації буквально йдуть напролом в намаганні силоміць втиснути свої цінності у масову свідомість.

Їхня ціль – зміна суспільних переконань, руйнація інституту традиційної сім’ї, офіційне визнання одностатевих стосунків, визнання нормою психічних девіацій та нав’язування їх дітям, і, як наслідок, повна трансформація суспільства. Їхні засоби: зміна законів, встановлення цензури та диктату над громадською думкою, переслідування інакомислячих, маніпуляції та фальсифікації.

Яке майбутнє нас чекає, якщо під впливом ЛГБТ-ідеології інститут сім'ї буде зруйновано, а нові покоління не будуть усвідомлювати своєї важливості для Батьківщини? Відповідь очевидна.

Чимало українців ігнорують цю небезпеку. А коли раптово почують в новинах щось про ЛГБТ, то не замислюються, а легко піддаються на маніпуляції про «права людини» та «європейські цінності». Наприклад, мало хто усвідомлює, що активна діяльність ЛГБТ-спільноти допомагає кремлівській пропаганді налаштовувати нас один проти одного та руйнувати Україну зсередини.

Також, далеко не всі розуміють, що агресивне просування повістки ЛГБТ прямо порушує Конституцію та деякі закони. Зокрема:
- Стаття 34 Конституції України стверджує, що «Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір». Проте наразі ми маємо проект закону № 5488, який криміналізує незгоду особи з принципами, на яких ґрунтується ЛГБТ-ідеологія;
- В статті 51 Конституції України вказано, що шлюб ґрунтується на вільній згоді чоловіка та жінки. Втім, ЛГБТ-активісти виступають за визнання в Україні девіантних одностатевих зв'язків на рівні зі шлюбом;
- Стаття 6 Закону України «Про освіту» гарантує академічну свободу та доброчесність. Проте ЛГБТ-активісти цькують викладачів та науковців, погрожують їм звільненням та іншими санкціями через неприйняття та критику ЛГБТ-ідеології.

В умовах, коли майбутнє українського народу під загрозою, українці мають рішуче протистояти ворожому ідеологічному впливу. Мовчати та робити вигляд, що нас це не стосується – це приректи українську націю на знищення.

Тому запрошуємо науковців, громадських діячів, політиків та всіх небайдужих громадян і патріотів нашої країни на круглий стіл 17 листопада. Детально обговоримо, які виклики постали перед нами, і як ми маємо діяти. Україні потрібна консолідація, аби не дати ворогу розхитати нас з середини.

Коли?
17 листопада о 17.00

Де?
Платформа Zoom

Для участі заповніть форму реєстрації: https://forms.gle/YfXahfD93YCy6RUUA

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded