abramshlimazl (abramshlimazl) wrote,
abramshlimazl
abramshlimazl

Байден і наркокартелі разом знищують Америку

Президент Трамп не просто обіцяв виправити наші проблеми з порушеним кордоном;


Президент Трамп фактично виконав свою обіцянку захистити наш кордон. Були побудовані стіни, і за повної підтримки президента Сполучених Штатів, що стояв за ними, моральний дух на нашому кордоні США з нашим прикордонним патрулем та правоохоронцями, які працюють у прикордонних містах, був на найвищому рівні.

За часів Джо Байдена наш південний кордон широко відкритий для злочинців і пройдисвітів з усіх країн світу.
Якщо у вас судимість або ви терорист - заходьте. На жаль, наш уряд більше турбується про Статус наших прикордонних агентів проти вірусу , ніж судимість тих, хто незаконно в’їжджає до нашої країни.

Більше 1 мільйона незареєстрованих прибули до США з Мексики, привізши з собою COVID та інші важкі захворювання.
Крім того, торговці живим товаром, контрабандисти людей, наркоторговці, вбивці, ґвалтівники та серійні злочинці буквально проходять через наші кордони та доставляються комерційними авіалініями за гроші американських платників податків у великі міста та місцеві громади по всій Америці.
Наш південний кордон руйнується під керівництвом демократів. Відчайдушний Джо Байден, число опитувань якого падає, як у "Титаніка", оголосив сьогодні, що він відновить політику Трампа "Залишатися в Мексиці", ту саму політику, яку демократи та їх союзники в ЗМІ називають "расистською".
При Трампі наркокартели були змушені копати підземні тунелі або пробиратися через наш кордон з Мексикою. Єдине, що їм зараз потрібно, - це чужа дитина.

Колишній Спеціальний наглядовий агент ICE Віктор Авіла нещодавно відвідав наш кордон США, щоб повідомити правду про кризу, з якою стикається наша нація. Авіла розповів , що він був свідком того, як сотні молодих бойовиків, успішно перетинали кордон, завантажувалися в автобуси в Ларедо, Техас.

Коли Авіла прибув до аеропорту Дель Ріо в Техасі, він помітив, що аеропорт заповнений молодими нелегальними чоловіками - У кожного з них було принаймні одне або двоє дітей. Авіла, який навчається розпізнавати торговців людьми, був приголомшений, виявивши, скільки цих чоловіків відправляють у різні місця США, і що жодного з молодих чоловіків з дітьми не супроводжує дружина чи мати дітей. Коли Авіла запитав про місцеперебування матері, він отримав ті ж відповіді: «Вони були вагітні і не могли здійснити подорож», або вони сказали йому, що вони розлучилися зі своїми дружинами.
У родючому мексиканському штаті Мічоакан, де фермери наполегливо працювали над створенням прибуткового бізнесу, картель Халіско Нуева Генерації (CJNG) заволодів їхніми фермами.

Вчора ми отримали це відео від Віктора Авіли, на якому показано, як повідомляється, члени Картелу Джаліско нового покоління (CJNG), що стріляють з гвинтівки АК-47 та .50 з мексиканських військових з балкону комплексу. Незрозуміло, чи це оселя фермера, яку вони заволоділи, чи це споруда, що належить потужному картелю. Вісім військовослужбовців мексиканської армії загинули під час перестрілки, а п'ятеро отримали поранення.
шість мексиканських наркокартелів мають далекосяжну опору над кількома містами Техасу.
мексиканські картелі зараз переправляють у США більше наркотиків, ніж будь -яка інша злочинна організація.

Одна з злочинних груп, Картель Перської затоки, володіє такими містами Техасу, як Макаллен, Браунсвіль, Корпус -Крісті, Галвестон, Х'юстон та Бомонт .Група переважно доставляє марихуану та кокаїн через долину Ріо -Гранде та острів Південний Падре в Техасі.

У західній частині Техасу Картель Лос -Зетас контролює два міста, тоді як інша група, картель Хуарес, утримує Лаббок, Ель -Пасо, Мідленд та Альпійський регіон.

Картель Сіналоа, яким раніше керував Хоакін "Ель Чапо" Гусман, в основному зустрічається в Далласі, Лаббоку та Форт -Уорті, йдеться у звіті.

У минулому небезпечні наркокартели були змушені копати підземні тунелі або пробиратися через наш кордон з Мексикою. Єдине, що їм зараз потрібно, - це купити чужу дитину.
Tags: #democratsaredestroyingamerica, #democratsbuildbackbetter, Америка, бідон
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments