abramshlimazl

Київ. Акція протесту проти ЛГБТ-пропаганди.

Напис на цьому social justice warrior (SJW) — говорить: «права людини, права тварин, веганство, атеїзм, фемінізм - це майбутнє».

А що взагалі характеризує лівий рух в історії? Від XVIII століття до наших днів – це боротьба з нерівністю, яка, згідно з лівою парадигмою, є неприродною.

Згідно лівої ідеології - історія рухається з темного минулого у світле майбутнє. Тому нерівності та гноблення має бути все менше і менше й незабаром вони мають зникнути зовсім.

Відповідно ліві регулярно змінювали свої головні об'єкти «гноблення» та постійно вишукували причини нерівності в людській природі.

Першим об'єктом атаки і критики були - станова система, монархія, Церква, стратифікація суспільства.

Другим об'єктом нападу стали основи суспільства - насамперед економічний устрій. Все це закінчилося повним крахом та мільйонами жертв в ХХ столітті.

Нове покоління лівих, відмежувавшись від своїх попередників, вирішило, що причина усілякої нерівності - це не право, не релігія і навіть не економіка, а все що є глибше - психіка людини, її культура, стать та ін.

Тому третім об'єктом нападу лівих сьогодні є традиційні культура та уявлення про світ, сім’я, поняття біологічної статі, національність, освіта та виховання.

Наступною тенденцію є заперечення вже самої людини, як Homo Sapiens - оскільки сама природа людини несумісна з лівою утопією, то ця людська природа і є останнім ворогом всього лівацтва.

Зрозуміло, і це закінчиться крахом, але хто знає, яких жертв це буде коштувати?

P.S. Нагадую. 

18-19 вересня в Києві проходитиме кілька заходів щодо захисту сімейних цінностей та протидії ЛГБТ-пропаганді. Адже на 19 вересня в столиці  заплановано проведення гей-параду. 

Тому передбачається три формати мирних сімейних правозахисних акцій: 

1. Молитовна варта на захист сімей і дітей. Подія триватиме цілу добу, в тому числі у нічний час. Початок – о 14:00 18 вересня, закінчення о 14:00 19 вересня.
Місце первинного збору і дислокації – Парк Шевченка у Києві/

2. Акція протесту проти ЛГБТ-пропаганди. Акція проходитиме для відстоювання сімейних цінностей та висловлення незгоди з публічною пропагандою збоченого способу життя (через проведення «гей-параду»). Поширення інформації про небезпеку такою пропаганди для дітей і підлітків. Акція протесту проводитиметься з 6:00 до 14:00 19 вересня.
Місце первинного збору і дислокації – вулиця Володимирська в районі пам’ятників М. Грушевському і Т. Шевченку з можливим переміщенням центральним периметром Києва.

3. Об’єднана правозахисна моніторингова група. Працюватиме 18 і 19 вересня по центральному периметру Києва (вулиці Володимирська, Хрещатик, Льва Толстого) з метою захисту життя та здоров’я, честі та гідності громадян України, гарантованих Конституцією, які протидіють небезпечним суспільно-політичним вимогам ЛГБТ-руху.
Долучитися  до моніторингу:

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded