abramshlimazl

коронавірус і підараси-фашисти

В Україні про бонуси для вакцинованих поки не розмірковують. А от про обов’язкову вакцинацію від коронавірусу — так. Теорія може стати практикою в разі прийняття відповідного рішення головним державним санітарним лікарем України. Про це днями заявив в одному з ефірів начальник Головного управління Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів (Держпродспоживслужби) в Києві Олег Рубан.

«Що стосується заохочення, такого бонусу немає. А що стосується обов’язковості, це може бути в разі прийняття рішення головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна. Якщо він винесе таку постанову, то вона буде обов’язковою до виконання в усіх сферах. І районні, місцеві адміністрації, територіальні органи контролюватимуть це», — заявив О.Рубан.

За словами експерта, в разі обов’язковості вакцинації за відмову від щеплень буде передбачено покарання.

«Є норма закону щодо захисту населення від інфекційних хвороб: якщо є загроза для оточуючих, і таке рішення прийняв головний державний санітарний лікар, то це обов’язково для виконання», — зазначив начальник управління Держпродспоживслужби в Києві.

ххххххххххххххх

щаз...відірвані голови доморощених любителів фашистської диктатури будуть висіти вздовж Хрещатика :-)

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded