abramshlimazl

зедебіли- московські шлюхи

Оборона країни, це не про красиві слова та гарні наміри, а про дієві, якісні та своєчасні рішення. 

Величезна кількість експертів та фахівців попереджали та застерігали про законодавчі протиріччя та порушення Конституціі у проекті закону 5557 «Про основи національного супротиву».  Застерігали - не приймати рішення поспіхом заради власної амбіції або забаганки. Бо потім,  очікує величезна кількість косяків,  об які прийдеться битися лобом. 

Суб‘єкт подання 5557 «Про основи національного супротиву» Президент України - гарант Конституції.
Верховна Рада терміново його розглядає,  навіть не дивлячись на наслідки, застереження та приймає у першому і другому читанні.
29 липня Президент підписує 5557 «Про основи національного супротиву»
А 30 липня,  на другий день після підписання 5557, Президент України Володимир Зеленський звертається до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля із завданням за два місяці подати до Верховної Ради пропозиції щодо внесення змін до Закону "Про основи національного спротиву" з метою повного узгодження його норм з положеннями Конституції України та усунення техніко-юридичних недоліків…..
Такої недолугості  та безглуздих дій, навіть було складно уявити:
Гарант Конституції подав не конституційний закон, а Верховна Рада прийняла і оком не повела. Презедет його підписує, він публікується. 

Президенти закони не пишуть.
Але, хтось же писав 5557 та готував пояснювальні записки для подачи. Є підписи
Ну не може ж бути, щоб 5557 поклали на підпис не читаючи.  
Як і не може бути, щоб юридичний відділ ОПУ пропустив на підпис і не рекомендував Президенту його повернути на доопрацювання до ВР.
Але ні…  Клерки  ОПУ рулять процесом. Їм не важливо взагалі конституційно/не конституційно, буде працювати/не буде працювати. Галочку поставили, відрапортували, голосно про прийняття сказали.
А їх помилки матиме виправляти Кабмін.  
Може помилки повинен виправляти той клерк з ОПУ,  що допустив взагалі можливість подання Гарантом Конституції проекту закону з порушенням Конституції?
А не перевалювати все на Прем’єр Міністра та Кабмін. Їм ще працювати над величезною кількістю підзаконних актів до цього ж Закону, бо без них - він декларативний папірець. 

Цей нацсупротовський процес, триватиме ще довго.
І на жаль, замість консолідації суспільства та влади навколо прийняття важливого для держави закону,  що має підвищити обороноздатність країни, упнути таке безглуздя на такому рівні - потрібно було «постаратися». 

Для всіх людей, хто розуміє важливість територіальної оборони, підготовки територій до криз та підготовки населення до оборони,  о цей весь «цирк» з прийняттям, нічого не вирішує. Але він є дійсно показовим - хто керує процесами; як готуються рішення; рівень людей які все готують та приймають рішення. 

Ми чітко усвідомлюємо загрози та не відсиджувались за спинами в тилу з 2014 року, як клерки ОПУ.
Маємо будувати надійну систему захисту територій, поки люди бавляться. У разі загострення ситуації, саме ми з Вами будемо ставати до зброі, а вони відсидяться де і відсиджувалися…..

Плануємо низку заходів та зустрічей за різними напрямками, щоб не втрачати час та наростити наші спроможності по захисту держави. Нам своє робити -  готуватись, навчатися, вчити.
Інформаційні повідомлення будуть опубліковані завчасно. 

источник

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded