abramshlimazl

пнх гейропа. Меркель прошмандовка Путіна. Бідон підар. Зеля клоун обрізаний.

МЗС Німеччини наполягають, щоб Росія та Україна повністю виконали результати саміту, узгоджені в Парижі в грудні 2019 року. Відносно України — це перенесення так званої «формули Штайнмайера» в законодавство.  Про це йдеться у заяві МЗС Німеччини.

Раніше федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель заявила, що вважає необхідною імплементацію «формули Штайнмаєра» в українське законодавство.

Фактично ми потрапили в пастку, яку раніше створили своїми руками

На мою думку, в тому, що відбувається, є і провина США. Нещодавно тимчасовий повірений у справах США в Україні Джордж Кент заявив, що не очікується участі американських чиновників в переговорному процесі щодо Донбасу. Ні в яких форматах. 

В свою чергу в угоді США і ФРН  від 21 липня стосовно російського газопроводу «Північний потік-2» є пункт, згідно з яким Берлін зобов’язується активізувати зусилля в рамках нормандського формату для виконання Мінських угод. 

І жодного слова про те, що США будуть залучені до процесу.

Тобто, адміністрація Байдена перекладає на Німеччину відповідальність щодо врегулювання ситуації на Сході України. 

Ну, а Німеччина фактично примушує Україну до виконання «формули Штайнмайера». Яка  фактично легітимізує кремлівський сценарій із контролю з боку РФ над зовнішньополітичним вектором України. Що означає втрату нами суверенітету.

Але Німеччині, схоже, важливіше вирішити за будь-яку ціну «українське питання», щоб нормалізувати відносини з США і РФ.

Так, ми самі підписалися на «формулу Штайнмайера». Адже вона якоюсь мірою віддзеркалює Мінські угоди, підписані ще за президентства Порошенка. Але тоді не внесення невигідних Україні змін у законодавстві аргументували відсутністю більшості в парламенті і можливими вуличними заворушеннями. А у Зеленського є монобільшість і повний контроль над силовим блоком. І такі тези вже не працюють.Що розуміють на Заході. І посилюють тиск.

Можна сказати, що ми потрапили в пастку, яку раніше створили своїми руками.\ *Порошенко продажна тварина створила\

 Якщо спробуємо ввести «формулу Штайнмайера» в законодавство, то російська присутність легітимізується у вигляді територій, які фактично не контролюються Україною. І де вже сотні тисяч громадян мають російські паспорти.

Переконаний, що Верховній Раді буде складно затвердити зміни до Конституції щодо особливого статусу ОРДЛО й імплементації «формули Штайнмаєра», як того вимагає Кремль.

А «формула Штайнмайера» передбачає, що спершу відбудуться місцеві вибори в ОРДЛО (відповідно до Конституції України), потім — тимчасове (а після підтвердження демократичності виборів з боку ОБСЄ — постійне) набуття чинності закону про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. І одночасно з імплементацією цього закону — виведення військ і встановлення контролю України над східним кордоном.

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded