abramshlimazl

зелені жиди грабують Україну , а наші брати — словаки летять у майбутнє

Словацька компанія Klein Vision в понеділок, 28 червня, успішно здійснила політ на своєму летучому авто AirCar - він став першим для таких апаратів перельотом між містами.

AirCar здійснив політ від аеропорту в місті Нітра на заході Словаччини до аеропорту столиці Братислави, де приземлився о 6:05 ранку 28 червня. За кермом авто був винахідник і співзасновник Kleiv Vision - професор Стефан Кляйн.

Переліт тривав 35 хвилин за цей час летюче авто подолало близько 75 кілометрів. 

AirCar - це трансформер, який перетворюється в літаюче авто після розгортання крил, прикріплених до боків (тобто, на відміну від дронів, авто злітає з розгону, а не вертикально). Весь процес, запевняють в Klein Vision, триває дві хвилини і 15 секунд.

 AirCar здатний підніматися на висоту до 2500 метрів, розвивати швидкість в 190 кілометрів на годину і перевозити двох чоловік загальною вагою не більше 200 кілограмів.

Друга модель AirCar, виробництво якої ще триває, буде мати двигун потужністю в 300 кінських сил. Вона буде здатна розвивати швидкість до 300 кілометрів на годину і пролітати до 1000 кілометрів. 

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded