abramshlimazl

«Ми використали страх, щоби ввести тоталітарні заходи» – The Telegraph

Інформаційна бомба щодо корона-афери вибухла у Великобританії.  Сварки між ковід-шахраями стають дедалі різкішими. Кожен намагається вже не стільки зберегти обличчя, як урятувати свою владу і шкуру, плямуючи інших.

Це яскраве, хоча запізніле зізнання, що появилося у The Telegraph, обговорюють медії, які запрошують різних сторін, начебто вони, медії – безсторонні.

Усі починають виправдовуватися, перекидаючи вину на інших: учені, лікарі, політики, журналісти, державні еліти намагаються вибілитися.

Ось як коментує цю подію французька «Le courrier du soir»:

«Британська наукова рада щойно визнала, що використовувала тоталітарні методи, щоби змусити населення прийняти закриття протягом перших годин пандемії коронавірусу в березні минулого року.

Вчені починають каятися через рік після початку пандемії коронавірусу. 

У Великобританії цю сумну реальність нарешті визнає науковий комітет Scientific Pandemic Influenza Group (SPI-B, Наукова пандемічна група грипу), який раніше радив урядові Великобританії щодо управління кризою в галузі охорони здоров'я».

Тішить, що французька преса раптом заговорила про «виступи громадян у деяких країнах серця Європи проти своїх учених, яких звинуватили у продажі страху в змові з медіями». А де ж уся вона була, відповідно до її світового значення, під час уселюдських (!) протестів?

 Та й не тільки там. А якщо «десь» була, то як вона подавала перші дзвіночки? Переважно як фейки, яких зразу же «виправляла». Скільки до того часу померло людей від неврівноваженого висвітлення проблеми, зрештою, від того поширеного страху, який, підриваючи імунітет, жене «клієнтів» до аптек і лікарень?

І якщо «конкуренцію» між виробниками вакцин, політиками, вченими, гендлярами досі маскували під «більшою дієвістю» (вакцин), «безпечнішим температурним зберіганням», «запізненням доставки» тощо – то у світлі цього бомбового зізнання, сварки між шахраями стають різкішними :-))

. Кожен намагається вже не стільки зберегти обличчя, як урятувати свою владу і шкуру, плямуючи інших.

Психотерор щодо «пландемії» має глобальний характер. Ось як це починалося в Україні: Частину карантинних заходів застосували задля психологічного тиску на українців – головний санітарний лікар

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded