abramshlimazl

Медведчук, Порошенко, Яценюк

Переглянув другу серію матеріалу BIHUS.info про Медведчука. 

Перше: я не знаю, яких ще доказів державної зради Медведчука бракує суду для винесення обвинувального вироку. Максимально простий та остаточно зрозумілий кейс. 

Друге: Петро Порошенко повинен перервати своє мовчання та особисто пояснити суспільству, яким чином стратегічний об‘єкт опинився в руках ворога. Як суди ухвалювали рішення на користь Росії. Чи позивався він до РФ у міжнародному арбітражі щодо націоналізованого окупантом Севастопольського заводу, який згідно записів став предметом торгу за «трубу», і показати відповідні документи. Кожен новий день тупого «отрицалова» сприймається як свідчення його провини. Ба більше, ми ж розуміємо, що підробити такий ідеальний збіг юридичних фактів та розмов просто неможливо. 

Третє: слідчі органи мусять допитати екс-прем‘єра Арсенія Яценюка, який публічно заявляв про те, що державне майно у розпал війни перейшло до ворога. Потрібно з‘ясувати, хто організував та втілив цю схему. 

Четверте: слідчі органи мають терміново з‘ясувати, хто давав згоду на закупівлю старого пального з «труби Медведчука» для армії. Якщо це зробив екс-міністр Полторак або інші службові особи МО, їх потрібно негайно затримати та провести слідчі дії. 

П‘яте: тут мало б бути запитання до електорату ОПЗЖ на кшталт «чи не бентежить вас той факт, що ваш Медведчук мутив бізнес з «націоналістом» Порошенком», але я не ставитиму його з огляду на захмарну тупість респондентів, що доводить, власне, сам факт голосування за ОПЗЖ. 

Добраніч.

Sergii Ivanov 

Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded