abramshlimazl

Навіщо Ісус зробив Іуду апостолом ?

н? Навряд чи Іуда був настільки талановитим і яскравим, що Ісус не знайшов кращого серед своїх. Причина інша – милосердя до єврейського народу, який страждав від диявольського егрегора, був заражений сатанізмом і розносив цю інфекцію по всьому світу. Ісус про це відверто сказав іудеям, перебуваючи в єрусалимському храмі: «Сказав, отже, Ісус до іудеїв: Коли ви пробуватимете в моїм слові, справді будете учнями моїми; і ви пізнаєте правду, і правда визволить вас. Вони ж йому відповіли: Ми потомки Авраама й не були ніколи невільниками ні в кого. Як же ти говориш: будете визволені? Ісус відповів їм: Істинно, істинно кажу вам: кожен, хто чинить гріх, – гріха невільник.  Диявол – ваш батько, і ви прагнете чинити волю батька вашого. Він  душогубець в основі і не тримається правди, бо правди нема в ньому: коли говорить брехню, зо свого говорить, бо він брехун і батько брехні» (Іван 8.31-44).  

Згідно з задумом Ісуса, Іуда Іскаріот мав стати «апостолом іудеїв», пророком їхнього звільнення від сатанізму. Сприйняттю іудеями апостола Іуди «за свого» сприяло його відверто іудейське ім’я Іуда (Єгуда) – ім’я родоначальника племені іудеїв. Це було дуже важливо тому, що іудеї могли послухати тільки свого одноплемінника, адже лише себе вважали повноцінними людьми.

Зауважимо, що вчення про абсолютну винятковість іудеїв створив «батько іудаїзму» – священик і пророк Єзекиїл у 6 столітті до н.е. Саме йому і його школі належить авторство Тори – т. зв. «П’ятикнижжя Мойсея», де закладені основи культу Єгови. Про те, як Єзекиїл підключився до диявольського егрегора Єгови, він сам докладно описав у «Книзі пророка Єзекиїла». Треба сказати, що це писання не для людей зі слабкими нервами.

Одне слово, Ісус сподівався, що за допомогою Іуди вдасться врятувати хоча б частину іудеїв від сатанізму і зменшити загрозу від них для інших народів. Проте в Іуди не вистачило сили для протистояння дияволу: «Наближалося свято, що зветься Пейсах, і первосвященики та старші шукали, як би вбити Ісуса, та боялись народу.  Увійшов же сатана в Іуду, на прізвище Іскаріот, що був з числа дванадцятьох» (Лука 22.1-3). Це відбулося в середу 21 березня 31 року: напередодні арійського Нового року Іуда потрапив під управління диявольського егрегора. Тієї ж ночі Іуда зустрівся з іудейською старшиною і отримав від неї 30 срібних шекелів: «і з того часу  Іуда шукав сприятливої нагоди, щоб видати Ісуса тайкома».


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded