abramshlimazl

злигалась жаба з гадюкою,Порошенко з ОПЗЖ

«Тим часом у Полтаві триває ритуальне злягання «Європейської солідарності» з ОПЗЖ.

Як відомо, очолювана блогером Андрієм «Полтавою» Карповим міська ЄС створила коаліцію з ОПЗЖ та «За майбутнє». За такий елегантний прогин під сепарів та коломойських Карпов отримав посаду секретаря міськради, тобто вигідно використав весь свій показушний  патріотизм. Вже за кілька днів мережу облетіли його зворушливі фото з новоявленим гандидатом наВук Кивою. 

Минулої суботи, 24 квітня, мер Полтави, проросійський політик  Олександр Мамай, наказав  зняти з Пам'ятника Слави в Полтаві жовто-блакитний та червоно-чорний прапори, які були встановлені в 2014-му як символ боротьби з Росією і передбачалося, що вони там перебуватимуть до кінця війни.

Отже минулої суботи Мамай знімає прапори і каже, що робитиме це й надалі, якщо їх повернуть на місце. Це викликає серйозний резонанс серед місцевих патріотичних сил. 

Що робить ЄС та особисто Андрій Карпов? Напевно протестує,  вимагає від Мамая повернути національну символіку, залишає посаду та коаліцію на знак протесту? Ні. Карпов та його піп-підлабузник Дедюхін починають з‘їжджати з теми та маніпулювати, навіть не засуджуючи дій Мамая та ОПЗЖ. 

Таким чином, полтавська ЄС активно долучилася до антиукраїнської діяльності ОПЗЖ і це може знищити залишки рейтингу цієї політичної сили в глобальному масштабі, адже нівелює всю антиросійську риторику партії та Порошенка. 

Ось і все. «Армія, мова, Кива», блять.«

Segii Ivanov


Error

Anonymous comments are disabled in this journal

default userpic

Your reply will be screened

Your IP address will be recorded